Materace - Żyrardów - mazowieckie

Materace Żyrardów to wysokiej jakości sprawdzone modele od znanych producentów. Dzięki szerokiej ofercie nawet najbardziej wymagający użytkownicy znajdą coś dla siebie! Jednak na co należy zwracać szczególną uwagę wybierając idealne podłoże do snu? Przede wszystkim na jego twardość, która powinna być odpowiednio dopasowana do wagi użytkownika. Można wyróżnić podział na H1, H2, H3 oraz H4. Pierwsza z opcji jest najbardziej miękka, przeznaczona dla osób do 60 kg, natomiast ostatnia to najtwardsze podłoże dla ważących ponad 100 kg.

 

Jakie jeszcze oferuje materace Żyrardów? Poszczególne modele różnią się od siebie rodzajem wypełnienia - dostępne są podłoża lateksowe, termoelastyczne, wysokoelastyczne, sprężynowe, multipocket, a także hybrydowe. Większość z nich różni się od siebie właściwościami, takimi jak antyalergiczność czy idealne dopasowanie dla osób z bólami kręgosłupa.

 

Jednak to, jakie oferuje materace Żyrardów to nie wszystko! Dla jak największej wygody wypoczynku warto również zainwestować w wysokiej jakości artykuły sypialniane, takie jak poduszki, kołdry czy też prześcieradła.

 

Materace Żyrardów

Materace piankowe Żyrardów

Wybrani najlepsi producenci materacy

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu