Materace - Ząbki - mazowieckie

Budzisz się nawet kilkukrotnie w trakcie nocnego wypoczynku? Przyczyn może być wiele - nieprawidłowa dieta, zbyt duża ilość stresu, za mała ilość ruchu czy też zły mikroklimat panujący w sypialni. Jednak jeśli masz pewność, że to żadna z nich, powodem może być niewygodne lub też źle dobrane podłoże do snu. Pozbądź się problemu już dziś i dowiedz się, jakie oferują materace Ząbki.

 

Na rynku dostępnych jest wiele modeli o najróżniejszych właściwościach. Jak zatem wybrać to, które spełni wszystkie nasze oczekiwania? Należy zacząć od doboru odpowiedniej twardości - zarówno w sklepach online, jak i stacjonarnych można wyróżnić podłoża z oznaczeniem H1, H2, H3 oraz H4. Pierwsza z opcji jest najbardziej miękka, przeznaczona dla osób do 60 kg, natomiast ostatnia to najtwardsze modele dla ważących ponad 100 kg. Materace Ząbki zostały także podzielone ze względu na rodzaj wypełnienia - dostępne są piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Każdy z nich posiada wyjątkowe właściwości, które można z łatwością dopasować do oczekiwań użytkownika.

 

Materace Ząbki to wysokiej jakości modele od sprawdzonych producentów, jednak czy mając już wymarzone podłoże do snu, można cieszyć się w pełni komfortowym wypoczynkiem? Warto także zainwestować w akcesoria sypialniane, takie jak poduszki, kołdra czy też prześcieradło.

Materace Ząbki

Materace piankowe Ząbki

Materace sprężynowe Ząbki

Materace ortopedyczne Ząbki

Wybrani najlepsi producenci materacy

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu