Materace - Żary - lubuskie

Marzysz o przesypianiu każdej nocy bez kilkukrotnych przebudzeń? Chcesz wstawać w pełni zregenerowany, bez bólu pleców czy karku? Mamy na to sposób! Materace Żary to wysokiej jakości modele od renomowanych producentów, które wyróżniają się wyjątkowymi właściwościami. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by zapewniać użytkownikom niebywały komfort i nieprzerwany wypoczynek.

 

Materace Żary to niezwykle funkcjonalne produkty, które da się z łatwością dopasować do oczekiwań nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wyróżnić można podłoża dla alergików, osób starszych, dzieci, nastolatków, par, singli, sportowców czy też dla tych z częstymi i uciążliwymi bólami kręgosłupa. Na rynku dostępne są także najróżniejsze wypełnienia - mowa tutaj o materacach lateksowych, wysokoelastycznych, termoelastycznych, kieszeniowych, multipocket czy hybrydowych.

 

Na co jeszcze zwrócić uwagę, sprawdzając, jakie oferują materace Żary? Bardzo istotna jest twardość podłoża, ponieważ źle dobrana może powodować dyskomfort. Dostępny jest podział twardości na H1, H2, H3 i H4, gdzie pierwsza z opcji przeznaczona dla osób do 60 kg, druga od 60 do 80 kg, trzecia od 80 do 100 kg, natomiast ostatnia powyżej 100 kg.

 

Materace Żary

Materace piankowe Żary

Materace sprężynowe Żary

Materace ortopedyczne Żary

Wybrani najlepsi producenci materacy

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu