Materace - Nowa Sól - lubuskie

Szukając idealnego podłoża do snu, warto zwrócić uwagę na to, jakie oferuje materace Nowa Sól. Są to wysokiej jakości modele od sprawdzonych producentów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

 

W lokalnych sklepach dostępnych jest wiele produktów o najróżniejszych właściwościach, tak więc jak wybrać ten idealny? Przede wszystkim należy wybrać rodzaj wypełnienia - na rynku dostępne są modele piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Istotne jest również dopasowanie podłoża do wagi użytkownika, tak więc o jakich twardościach oferuje materace Nowa Sól? Dostępne są opcje H1, H2, H3 oraz H4, gdzie pierwsza jest najbardziej miękka, dedykowana osobom do 60 kg, natomiast ostatnia to najtwardsze podłoże dla ważących ponad 100 kg - wszystko jednak zależy też od indywidualnych preferencji użytkownika.

 

Na jakie aspekty należy jeszcze zwrócić uwagę, sprawdzając jakie oferuje materace Nowa Sól? Ważny jest podział podłoża na strefy twardości, które zapewniają odpowiednie podparcie dla każdej partii ciała. Warto także sprawdzić, czy wybrany model posiada zdejmowalny pokrowiec oraz jak długi jest okres gwarancji.

Materace Nowa Sól

Materace piankowe Nowa Sól

Wybrani najlepsi producenci materacy

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu