FILTRUJ WEDŁUG (415 products)

Cena

15,00 zł - 6 285,00 zł

Zakup materaca przez internet

Wybór materaca to poważna decyzja - przez kilka kolejnych lat będziesz spędzał na nim aż ⅓ doby dziennie. Ze względu na to, jak ważny dla naszego zdrowia jest sen, istotne aby dokonać słusznego wyboru i nabyć model, który poza dobrą jakością będzie cechował się również świetnym dopasowaniem do Twojego ciała. Do niedawna, by znaleźć odpowiedni produkt, trzeba było udać się do sklepu stacjonarnego. Dziś kupowanie materaca przez internet jest powszechną praktyką, a w tym artykule dowiesz się, jakie zalety ma to rozwiązanie.

Zakup materaca przez internet - dlaczego warto?

Poszukiwania odpowiedniego materaca w internecie niesie za sobą mnóstwo zalet. Po pierwsze daje Ci to możliwość szerokiego wyboru produktów w różnych przedziałach cenowych. Jeżdżenie od jednego do drugiego sklepu stacjonarnego, aby zobaczyć wszystkie interesujące Cię modele, jest niezwykle czasochłonne i męczące. Kupowanie materaca przez internet pozwala na analizę wszelkich dostępnych typów za pomocą kilku kliknięć. Zamiast biegać po sklepach, możesz zawinąć się w ciepły koc, położyć laptopa na kolanach, chwycić kubek z kawą i ze spokojem wybrać odpowiedni materac. Brak pośpiechu i nacisków ze strony sprzedawcy daje Ci też gwarancję, że podejmiesz dobrą decyzję, którą możesz uargumentować właściwymi cechami produktu, a nie tym, że konsultant był uprzejmy i uśmiechnięty.

Dzięki informacjom znajdującym się w internecie masz szansę dowiedzieć się, jaki materac jest najlepszy dla Ciebie i Twoich bliskich, a także możesz przeanalizować wszystkie zalety i wady konkretnych modeli. Baza wiedzy na stronach sklepów internetowych z materacami oraz w innych miejscach w sieci pomoże Ci wyrobić sobie zdanie na ich temat i pozwoli być bardziej obiektywnym. Sklepy internetowe z materacami bardzo często dają klientom możliwość skonsultowania ich wyboru z wykwalifikowanym personelem, co w sklepach zdarza się raczej rzadko - z reguły są to młode osoby bez doświadczenia lub studenci, którzy zatrudniają się w tam na wakacje. Natomiast o materace w sklepie internetowym można zapytać telefonicznie lub za pomocą czatu, co jest bardzo pomocne, jeżeli chcesz rozwiać jakieś wątpliwości dotyczące określonego modelu lub potrzebujesz porady na przykład w sprawie materaca dla osoby z konkretnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Konsultant poświęci Ci tyle czasu, ile będzie trzeba, a rozmowa z nim nie będzie Cię zobowiązywać do kupna materaca, co jest bardzo miłą odmianą. No bo spójrzmy prawdzie w oczy - ile razy zdarzyło Ci się kupić coś tylko dlatego, że sprzedawca poświęcił Ci dużo czasu i uwagi, a potem zbyt trudno było mu odmówić?

Jak kupić dobry materac przez internet?

Kupowanie materaca przez internet ma też tę zaletę, że można porównywać dowolne rodzaje podłoży za pomocą kilku szybkich kliknięć. Sprawdzenie, jak wygląda przedział cenowy konkretnego typu produktu pomoże Ci w ocenie atrakcyjności danej oferty. Pamiętaj jednak, że cena to nie najważniejszy wyróżnik, zważywszy na to, jak istotne dla Twojego zdrowia i komfortu jest wybranie odpowiedniego materaca. Znacznie bardziej przydatna jest porównywarka samych produktów! Na stronie www.sleepinghouse.pl możesz zestawić ze sobą wszystkie materace w tym sklepie internetowym, które wpadły Ci w oko. Wystarczy wybrać konkretny materac i kliknąć na niewielki przycisk “Dodaj do porównania”. Będzie to niezwykle pomocne szczególnie wtedy, gdy będziesz już w końcowej fazie zakupów i staniesz przed trudnym wyborem między najlepszymi modelami. Jeżeli przymierzasz się do zakupu materaca w internecie, masz wystarczająco dużo czasu na przemyślenie decyzji i nikt nie wywiera na Tobie presji mówiąc, że ta albo inna promocja obowiązuje tylko dzisiaj. Porównywarka pokaże Ci, jaki materac jest najlepszy pod względem trwałości, twardości, możliwości czyszczenia i wielu innych aspektów. Sklep internetowy z materacami pozwoli Ci też zebrać wszystkie opisy interesujących Cię produktów w jednym miejscu, co powinno usprawnić podejmowanie decyzji.

Porównywarka materacy - SleepingHouse

Materace w sklepie internetowym - obawy

Być może wciąż trudno Ci się przekonać do zakupu materaca w internecie. Tak naprawdę nie ma się czego bać - podłoża do spania nabyte online to te same produkty, które są sprzedawane w sklepach stacjonarnych. Jednym z najczęstszych argumentów przeciwko takiemu rozwiązaniu jest to, że klient powinien położyć się na danym posłaniu i sprawdzić, czy będzie mu się wygodnie na nim spało. Problem w tym, że przeturlanie się po materacu i zastygnięcie w nim w jednej pozycji przez dziesięć minut wcale nie gwarantuje dokonania lepszego wyboru. Przeprowadzone badania potwierdzają, że takie testowanie wcale nie zwiększa szans na zakup odpowiedniego modelu - oznacza to, że zakup materaca przez internet daje takie same szanse na wybór dobrego produktu, jak wizyta w sklepie stacjonarnym. Tak naprawdę jest nawet większe prawdopodobieństwo podjęcia właściwej decyzji, co zostało już udowodnione w pierwszych akapitach.

Inne obawy zazwyczaj opierają się na trosce o bezpieczeństwo takich zakupów - czy materac dotrze w określonym czasie, czy to nie jest oszustwo, czy nie otrzymasz podróbki danego produktu. Odpowiedzią na te wszystkie niepokoje jest znalezienie sklepu internetowego z materacami, który wygląda wiarygodnie. Co to oznacza? Wyjaśniamy poniżej.

Gdzie kupić materac w internecie?

Sklep internetowy z materacami powinien budzić Twoje zaufanie. Warto sprawdzić, czy na stronie jest podany adres, numery kontaktowe oraz informacje o zasadach dostawy, zwrotu i ewentualnej reklamacji. Dobrze jest wybrać taki sklep, w którym każdy produkt posiada dokładny opis, a dodatkowo można znaleźć w nim podpowiedzi, dla kogo dany model będzie najbardziej odpowiedni. Sklep internetowy z materacami Sleeping House może pochwalić się w tym zakresie naprawdę dobrym podejściem do klienta - każdy materac opatrzony jest dokładnymi informacjami o wymiarach, budowie, materiałach i specjalnych właściwościach produktu. Co najlepsze, wszystko to można znaleźć zarówno w zwykłej formie tekstowej, jak i w wersji dla wzrokowców - na obrazkach. Podłoże do spania warto kupować w sklepie internetowym, gdzie łatwo można odszukać szczegóły techniczne produktu takie jak rozmiar czy długość gwarancji oraz informacje na temat właściwości poszczególnych modeli, które są opisane rzeczowo, a nie marketingowo. Najlepiej wybrać taki sklep internetowy z materacami, w którym widoczny jest podział produktów ze względu na przeznaczenie. Wyróżnienie, które materace są najlepsze do spania dla chorych czy wskazanie specjalnych posłań dla alergików świadczy o tym, że zarządzający sklepem znają się na rzeczy i dbają o to, by klient wybrał dla siebie odpowiedni materac. Potwierdzeniem tego będzie kontakt z konsultantem (telefoniczny lub na czacie), który rzeczowo przedstawi Ci wady i zalety danego rozwiązania oraz doradzi wybór najlepszego modelu.

Jak zamówić materac w sklepie internetowym?

Zamawianie materaca przez internet nie różni się zbyt mocno od kupowania czegokolwiek innego w sieci. Na stronie sklepu www.sleepinghouse.pl można skorzystać z kilku dodatkowych opcji, które ułatwiają podjęcie ostatecznej decyzji. Po pierwsze warto użyć porównywarki produktów, a po drugie dobrze jest zwrócić się o pomoc do konsultantów. Opłaca się z tego skorzystać, aby rozwiać ostatnie wątpliwości lub uzyskać informacje na temat dowozu czy dodatkowych usług. Na stronie Sleeping House można kupić materac na raty dzięki systemowi e-rat, istnieje także opcja płatności przy odbiorze (kartą lub gotówką). Zamówiony w sklepie internetowym produkt dociera do nowego właściciela w ciągu kilku dni, a jeśli ktoś mieszka w Poznaniu może również odebrać materac osobiście.

Kupowanie materaca przez internet - czy warto? Zdecydowanie! Oszczędzi Ci to czasu, nerwów i niewygodnego materaca, na którym będziesz się męczyć przez kilka lat tylko dlatego, że konsultant w sklepie stacjonarnym był biegły w sztuce sprzedaży. Ważne, by dobrze przemyśleć swoją decyzję, przeanalizować dostępne opcje i zamówić materac na zaufanej stronie internetowej, aby później móc się cieszyć zdrowym, komfortowym i higienicznym snem!

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu