Poduszka puchowa PIÓREX linia luksusowa
(4)

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Poduszka puchowa PIÓREX linia luksusowa


 • 2 lata gwarancji
 • Pokrowiec pralny w 40°C
 • 90% puch gęsi

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
260,00 zł
DOSTĘPNY OD RĘKI

Rozmiar

Ilość

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Poduszka puchowa Piórex linia luksusowa - opis produktu

Poduszka puchowa PIÓREX linia luksusowato jednokomorowy produkt, wypełniony najwyższej jakości materiałem, który gwarantuje wyjątkowe właściwości i niezrównany komfort podczas wypoczynku. Idealnie sprawdzi się w każdej sypialni – w tym osób młodszych oraz starszych.

Poduszka puchowa lekka PIÓREX linia luksusowa zawiera wypełnienie, które aż w 90% stanowi najwyższej jakości puch gęsi ekstra. Wyróżnia się on niesamowitymi właściwościami, a do nich zalicza się dużą sprężystość, lekkość, a także miękkość. Dzięki doskonałym właściwościom termoizolacyjnym zapewnia ona komfortowy sen dla osób preferujących delikatne podparcie górnych partii ciała. Poszewka poduszki wykonana jest z 100% naturalnej bawełny, co dodatkowo podkreśla jej wysoką jakość. Poduszka puchowa lekka PIÓREX linia luksusowa posiada certyfikat NOMITE, co oznacza, że jest odpowiednia dla osób z alergią na roztocza i kurz domowy. Aby zachować higienę, zaleca się regularne pranie poduszki w temperaturze do 40°C.


Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 - wiodący światowy znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty nim oznaczone są wolne od szkodliwych substancji w stężeniach mających negatywny wpływ na ludzkie zdrowie, m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, ekstrahowalnych metali ciężkich, zabronionych barwników azowych oraz barwników alergizujących. Poza tym tekstylia posiadające ten certyfikat spełniają wysoko humaekologiczne wymagania.

Certyfikat NOMITE

Certyfikat NOMITE - wiodący światowy znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty nim oznaczone są wolne od szkodliwych substancji w stężeniach mających negatywny wpływ na ludzkie zdrowie, m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, ekstrahowalnych metali ciężkich, zabronionych barwników azowych oraz barwników alergizujących. Poza tym tekstylia posiadające ten certyfikat spełniają wysoko humaekologiczne wymagania.

Certyfikat Downafresh®

Certyfikat Downafresh® - wiodący światowy znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty nim oznaczone są wolne od szkodliwych substancji w stężeniach mających negatywny wpływ na ludzkie zdrowie, m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, ekstrahowalnych metali ciężkich, zabronionych barwników azowych oraz barwników alergizujących. Poza tym tekstylia posiadające ten certyfikat spełniają wysoko humaekologiczne wymagania.

Dostępne rozmiary
40x40 50x70 70x80
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Pokrowiec
100 % bawełna inlet
Wypełnienie
40×40 150 g, 50×70 450 g, 70×80 800 g
Wkład
D04 90% polski puch gęsi
Rodzaj poduszki
1-komorowa puchowa
Sprawdź opinie o produkcie: Poduszka puchowa PIÓREX linia luksusowa.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Oceń 

Idealnie sprawdza się w każdej sypialni, bez względu na wiek czy preferencje spania. To niezastąpiona poduszka dla osób młodszych i starszych, które cenią sobie wysoką jakość snu.

Oceń 

Certyfikat NOMITE daje mi pełną pewność, że ta poduszka jest odpowiednia nawet dla osób z alergią na roztocza i kurz domowy.

Oceń 

Jest najlepsza

Oceń 

Mam uczulenie na krzu i roztocza, weić ta poduszka została stworzona z myślą o mnie

Napisz swoją opinię

Poduszka puchowa PIÓREX linia luksusowa

Napisz swoją opinię

Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu