Materace - Poznań - wielkopolskie

Chcesz, by Twój sen był zdrowy i efektywny, jednak śpisz na niewygodnej kanapie i budzisz się każdego ranka bez energii i z bólem pleców? Koniec z tym! Koniecznie rozważ zakup nowego podłoża, które pozwoli Ci się w pełni wysypiać - sprawdź zatem, jakie oferuje materace Poznań!

 

Jak wiadomo, spanie na rozkładanej sofie może przyspożyć jedynie problemów zdrowotnych, dlatego warto już dziś rozważyć zakup porządnego łóżka. Do wyboru są materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Warto też zwrócić na twardość danego modelu, która określana jest na podstawie wagi użytkownika. Jakie zatem oferuje materace Poznań? W ofertach większości sklepów dostępne są cztery twardości - H1, H2, H3 oraz H4. Pierwsza przeznaczona dla osób do 60 kg, druga od 60 do 80 kg, trzecia od 80 do 100 kg, natomiast ostatnia powyżej 100 kg.

 

Jednak to, jakie oferuje materace Poznań, nie jest jedynym aspektem, który powinien zwrócić naszą uwagę przy tworzeniu przyjaznego środowiska snu. Ogromne znaczenie mają również artykuły sypialniane, takie jak poduszki czy kołdry, które zdecydowanie podniosą komfort wypoczynku!

Materace Poznań

materace piankowe Poznań

Materace piankowe Poznań cieszą się bardzo dużą popularnością - głównie ze względu na szeroki wachlarz właściwości poszczególnych modeli. Wszystkie tego typu podłoża odznaczają się bardzo dobrą elastycznością, dzięki czemu doskonale dopasowują się do krzywizn ciała użytkownika, ułatwiając mięśniom regenerację podczas snu. Materace piankowe Poznań możemy podzielić na lateksowe, wysokoelastyczne lub termoelastyczne - każdy z nich charakteryzuje się odpowiednią wentylacją wewnątrz wkładu, przez co idealnie nadadzą się w szczególności dla alergików.

materace sprężynowe Poznań

Jeśli szukasz podłoża do snu, które zapewni idealne podparcie całej sylwetce, a także będzie niwelować ruchy Twojego partnera w nocy, zwróć uwagę na materace sprężynowe Poznań. To nowoczesne oraz trwałe modele, które zapewnią Ci najwyższy komfort i wygodę w trakcie wypoczynku. Dzięki zastosowaniu 7 stref twardości zapewniają doskonałe wsparcie dla głowy, szyi i barków, lędźwi, bioder, ud, łydek oraz stóp. Aby uniknąć bezpośredniego kontaktu wkładu kieszeniowego z ciałem, zastosowano obustronnie różnego rodzaju piankę. Nie zwlekaj i już dziś sprawdź, gdzie kupić materace sprężynowe Poznań! 

materace ortopedyczne Poznań

Marzysz o zdrowym i w pełni regeneracyjnym śnie każdej nocy? Zwróć zatem uwagę na materace ortopedyczne Poznań i wybierz idealny model dla siebie! Czym zatem charakteryzują się tego typu podłoża? Przede wszystkim zapewniają doskonałą elastyczność punktową, by stanowić doskonałe podparcie dla kręgosłupa oraz mięśni. Wykazują również właściwości antyalergiczne, tak więc wybierając materace ortopedyczne Poznań możesz mieć pewność, że nie nasilą się objawy Twojej alergii na kurz i roztocza!

Materace 80x200 cm | Materace 90x200 cm | Materace 100x200 cm | Materace 120x200 cm | Materace 140x200 cm | Materace 160x200 cm | Materace 180x200 cm

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu