Materace - Lublin - lubelskie

Twój materac ma już więcej niż 5 lat, a jego powierzchnia nie jest równa? Czujesz w jego wnętrzu grudki lub przy przewracaniu wydaje on nieprzyjemny dźwięk? Te wszystkie symptomy świadczą o tym, że już czas na zakup nowego! W takim razie sprawdź, jakie oferuje materace Lublin.

 

Jak zatem wybrać ten idealny model, który będzie nam służył przez wiele lat? Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na rodzaj wypełnienia, a także na twardość podłoża. Jakie w takim razie oferuje materace Lublin? Piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe, różniące się od siebie właściwościami, co ułatwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Większość modeli została podzielona na 3-,5- i 7-strefy twardości, które podpierają odpowiednio głowę, szyję i barki, lędźwie, biodra, uda, łydki oraz stopy.

 

Jednak jeśli myślisz, że wiedząc, jakie oferuje materace Lublin, masz wszystko, czego trzeba do pełni komfortowego snu to jesteś w błędzie. Ważny jest także wybór akcesoriów sypialnianych, który zadbają o wygodę użytkownika. Uwagę należy przede wszystkim zwrócić na wygodną poduszkę, miękką kołdrę czy też przyjemne w dotyku prześcieradło.

Materace Lublin

materace piankowe Lublin

Materace piankowe Lublin to jedne z najchętniej wybieranych podłoży do snu - głównie ze względu na swoją różnorodność. W ich wnętrzu zastosowano piankę termoelastyczną, lateksową lub wysokoelastyczną, by maksymalnie dopasować się do potrzeb użytkownika. Dzięki wysokiej elastyczności oraz 7 strefom twardości osoba śpiąca ma gwarancję optymalnego podparcia sylwetki przez całą noc, co pozwala na pełną regenerację mięśni. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, jakie jeszcze cechy posiadają materace piankowe Lublin!

 

materace sprężynowe Lublin

Doskonała elastyczność punktowa czy świetne podparcie sylwetki to coś, co możesz zyskać wybierając materace sprężynowe Lublin! Wewnątrz tego typu modelu zastosowano wkład ze sprężyn bonellowych, kieszeniowych lub multipocket - dzięki tej różnorodności z łatwością można je dopasować praktycznie do oczekiwań każdego użytkownika. Materace sprężynowe Lublin są dedykowane głównie dla par, którym zależy na zniwelowaniu odczuwania ruchów drugiej osoby podczas zmian pozycji.

materace ortopedyczne Lublin

Siedzący tryb życia i niewielka ilość ruchu w ciągu dnia może przyczyniać się do powstawania bólów pleców. Aby temu zapobiegać, warto jest zwrócić uwagę na materace ortopedyczne Lublin i wybrać model idealny dla siebie. Zdecydowana większość tego typu podłoży posiada podział na 7 stref twardości, zapewniając każdej partii ciała odpowiednie podparcie w trakcie wypoczynku. Materace ortopedyczne Lublin są również antyalergiczne, dzięki czemu z powodzeniem mogą być użytkowane przez osoby uczulone na kurz i roztocza.

Wybrani najlepsi producenci materacy

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu