1
(0)

JANPOL ZEUS – materac piankowy, lateksowy


 • Materac twardy
 • 5 lat gwarancji
 • Materac antyalergiczny
 • Pianka lateksowa
 • Mata kokosowa
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 60°C

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 512,00 zł
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni

Rozmiar
Twardość
Pokrowiec

Ilość

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Janpol Zeus - opis produktu

Janpol Zeus to dwustronny materac z linii Classic zbudowany z lateksu - elastycznego i sprężystego surowca otrzymywanego z naturalnego mleczka kauczukowego. Konstrukcja została wzmocniona płytami kokosowymi, które zwiększają twardość wyrobu i usztywniają podłoże.

Janpol Zeus jest wyrobem określanym jako twardy - oznacza to, że najlepiej sprawdzi się u osób o dużej masie ciała, a także u użytkowników, którzy preferują sen na podłożu o zwiększonej twardości. Jego wnętrze składa się z warstw lateksu o podwyższonej gęstości, który został wyprofilowany w trzy zróżnicowane strefy twardości. Taka budowa zdecydowanie poprawia komfort użytkowania oraz podpiera ciało użytkownika w sposób ergonomiczny, dopasowany do nacisków wywieranych przez konkretne części ciała. Kokos umieszczony we wnętrzu to z kolei w pełni naturalny surowiec pochodzący z łupiny orzecha kokosowego, który odpowiada za zwiększenie twardości i umocnienie konstrukcji. Model Janpol Zeus to propozycja, którą można użytkować z obu stron. Zarówno ta właściwość, jak i specjalna budowa wkładu sprawiają, że w materacu jest zachowany optymalny przepływ powietrza - jest to cecha, która pozwala zachować higienę na najwyższym poziomie.

Janpol Zeus to produkt wyposażony w nowy pokrowiec Bamboo, który został stworzony z materiałów najwyższej jakości. Jest uzupełniony zamkiem rozdzielczym ułatwiającym szybkie i łatwe zdjęcie tkaniny w razie prania, które jest możliwe w warunkach domowych, w temperaturze 60 stopni.


Janpol Zeus - pokrowiec

Pokrowiec Bamboo - dzięki zastosowaniu naturalnych włókien babmusa, wykazuje wysoką higroskopijność i przepuszczalność powietrza, co przekłada się na jego właściwości antybakteryjne. Pokrowiec, dzięki zastosowaniu zamka rozdzielczego, można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C.

Janpol Zeus - właściwości materaca

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

5 lat gwarancji!

5 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 5 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Mata kokosowa

Mata kokosowa - warstwa kokosu zapewnia zdrowy i higieniczny sen; doskonale przepuszcza powietrze wewnątrz materaca, zapobiegając rozwojowi roztoczy i bakterii. Dodatkowo zwiększa twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu jego sprężystości i elastyczności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.

Dostępne rozmiary
80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 190x200, 200x200
Okres gwarancji
5 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Pokrowiec
Bamboo
Sposób pakowania
na płasko
Cechy
dla alergików dla par dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca
ok. 19 cm
Twardość materaca
twardy
Wkład
pianka lateksowa, mata kokosowa

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

JANPOL ZEUS – materac piankowy, lateksowy

Napisz swoją opinię

Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu