Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sprawdź szczegóły i opinie dotyczące materaca Janpol Delia. Kup materac Janpol Delia w Sleeping House. Tylko u nas darmowa dostawa!
Janpol

JANPOL DELIA – materac multipocket, sprężynowy

 • Materac o średniej twardości
 • 5 lat gwarancji
 • Materac o dwóch twardościach
 • Siedem stref twardości
 • Sprężyny Multipocket
 • Pianka poliuretanowa
 • Mata kokosowa
 • Materac odwracalny
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 40°C
 • Pokrowiec pralny w 60°C

1-14 dni

783,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Janpol Delia to dwustronny materac, który kryje w sobie wkład sprężynowy, warstwę pianki oraz matę kokosową. W tym modelu wszystkie elementy konstrukcji współpracują ze sobą, by zapewnić komfortowy wypoczynek. Ogólny poziom twardości materaca klasyfikowany jest jako średni, natomiast maleje on lub wzrasta w zależności od tego, która ze stron jest użytkowana.

Sercem materaca Janpol Delia jest wkład sprężynowy Multipocket, gdzie na każdy metr kwadratowy powierzchni podłoża przypada 500 sprężyn umieszczonych w pojedynczych woreczkach, które zostały ze sobą zespolone. Taka budowa w połączeniu z podziałem na 7 stref o zróżnicowanej twardości sprawia, że ciało osoby użytkującej materac jest doskonale wspierane na całej długości. Dodatkowym atutem stelaża kieszeniowego jest brak efektu “falowania” podłoża - dzieląc materac na przykład z partnerem, nie odczuwa się jego ruchów podczas zmiany pozycji snu. Pianka poliuretanowa, zastosowana w materacu Janpol Delia, jest jednym z najpopularniejszych surowców wykorzystywanych do tworzenia materacy. To lekki, trwały i odporny na uszkodzenia materiał - jego obecność stanowi więc gwarancję długiej żywotności podłoża. Podobne cechy ma mata kokosowa znajdująca się po jednej ze stron wkładu sprężynowego. Pozwala ona na wzmocnienie tej części materaca, ogranicza też rozwój bakterii, grzybów, roztoczy i innych szkodliwych mikroorganizmów. Kokos poprawia cyrkulację powietrza wewnątrz podłoża, umożliwiając jego swobodny przepływ – przekłada się to na lepsze dotlenienie użytkownika podczas snu.

Materac Janpol Delia w standardzie wyposażony został w pokrowiec Smart, jednak można zamienić go na model Silver Protect, który posiada liczne właściwości antybakteryjne - sprawdzi się więc u alergików.


Pokrowiec

Smart width=

Smart - optymalnie dopasowujący się do materaca, wysokiej jakości pokrowiec; miękki w dotyku i delikatny dla skóry. Specjalne pikowanie na jego powierzchni większa komfort użytkowania materaca o kilku strefach twardości, w efekcie zapewniając jeszcze lepsze wsparcie dla ciała użytkownika. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.

Pokrowiec Silver Protect

Pokrowiec Silver Protect - antyalergiczny, miękki w dotyku pokrowiec wysokiej jakości, który dzięki powłoce zawierającej srebro skutecznie zapobiega alergiom, rozwojowi bakterii oraz nieprzyjemnym zapachom. Zastosowanie srebra powoduje również, że pokrowiec ten nie elektryzuje się i tym samym nie przyciąga kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

5 lat gwarancji!

5 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 5 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Sprężyna Multipocket

Sprężyna Multipocket - rozwiązanie to charakteryzuje się większym zagęszczeniem sprężyn oraz ich drobniejszą budową, w efekcie materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej oraz jeszcze lepiej dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - pianka charakteryzująca się wyjątkową trwałością, sprężystością i elastycznością. Eksploatacja i nacisk nie powodują jej odkształcania, zaś jej jednolita struktura decyduje o dobrej izolacji termicznej.

Mata kokosowa

Mata kokosowa - warstwa kokosu zapewnia zdrowy i higieniczny sen; doskonale przepuszcza powietrze wewnątrz materaca, zapobiegając rozwojowi roztoczy i bakterii. Dodatkowo zwiększa twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu jego sprężystości i elastyczności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 200x190, 200x200
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji5 lat
Cechydla par, dla singli, dwustronny (odwracalny)
Wysokość materacaok. 23 cm
Twardość materacaśredni
Wkład7-strefowa sprężyna Multipocket, pianka poliuretanowa, mata kokosowa
PokrowiecSmart lub Silver Protect
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

JANPOL DELIA – materac multipocket, sprężynowy

JANPOL DELIA – materac multipocket, sprężynowy

Napisz opinię

Path:> > JANPOL DELIA – materac multipocket, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni