Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sprawdź szczegóły i opinie dotyczące materaca Janpol Cora. Kup materac Janpol Cora w Sleeping House. Tylko u nas darmowa dostawa!
Janpol

JANPOL CORA – materac kieszeniowy, piankowy

 • Materac o średniej twardości
 • Siedem stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Sprężyny kieszeniowe
 • Pianka lateksowa
 • Pianka poliuretanowa
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Uchwyt ułatwiający przenoszenie
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 40°C
 • 7 lat gwarancji

1-14 dni

939,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Janpol Cora łączy w sobie najnowsze technologie - wzmocnione sprężyny to tylko jedna z nich. Zastosowane rozwiązania sprawiły, że powstały produkt zapewni zdrowy i komfortowy wypoczynek oraz usatysfakcjonuje każdego, od alergików po osoby zmagające się z bólami kręgosłupa.

Janpol Cora gwarantuje satysfakcjonujący wypoczynek dzięki połączeniu aż 5 warstw surowców. Każda z nich posiada unikalne właściwości, które umożliwiają pełną regenerację podczas wypoczynku. We wnętrzu materaca znajduje się wkład ze wzmocnionych sprężyn kieszeniowych - na każdym metrze kwadratowym znajduje się ich aż 260. Zostały ułożone w 7 stref o zróżnicowanej twardości - w efekcie jeszcze lepiej podpierają ciało użytkownika. Dzięki umieszczeniu każdej z nich w osobnej kieszonce, każda sprężyna pracuje niezależnie. W praktyce oznacza to, że dzieląc materac z drugą osobą, nie odczuwa się jej ruchów. Innym z komponentów tworzących Janpol Cora jest warstwa lateksu, która wpływa na twardość podłoża. Zwiększa też jego wytrzymałość na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Tworzywo to nie przyciąga i nie pochłania kurzu oraz blokuje rozwój grzybów, bakterii i innych mikroorganizmów we wnętrzu materaca. Lateks bardzo dobrze odprowadza także nadmiar wilgoci. Specjalnie wyprofilowane kanaliki w obrębie tej warstwy umożliwiają swobodny przepływ powietrza.

Pokrowiec Tencel w modelu Janpol Cora jest w połowie wykonany z włókien pochodzenia naturalnego. Wyposażono go w rozłączny zamek, co znacznie ułatwia utrzymanie go w czystości. Inny dostępny pokrowiec dla tego materaca: Silver Protect.


Pokrowiec

Pokrowiec Tencel

Pokrowiec Tencel - aksamitny i gładki pokrowiec przyjazny środowisku, który powstał z biodegradowalnych włókien. Zapewnia wysoką przepuszczalność powietrza oraz posiada właściwość termoregulacji, dzięki czemu śpiąca na nim osoba nie przegrzewa się w czasie snu. Skutecznie absorbuje i odprowadza wilgoć, nie dopuszczając do rozwoju bakterii. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.

Pokrowiec Silver Protect

Pokrowiec Silver Protect - antyalergiczny, miękki w dotyku pokrowiec wysokiej jakości, który dzięki powłoce zawierającej srebro skutecznie zapobiega alergiom, rozwojowi bakterii oraz nieprzyjemnym zapachom. Zastosowanie srebra powoduje również, że pokrowiec ten nie elektryzuje się i tym samym nie przyciąga kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

7 lat gwarancji

7 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 7-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyna Multipocket - każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może pracować niezależnie – takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

Pianka lateskowa

Pianka lateksowa - pianka o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odbojności; doskonale dostosowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając stabilne wsparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - pianka charakteryzująca się wyjątkową trwałością, sprężystością i elastycznością. Eksploatacja i nacisk nie powodują jej odkształcania, zaś jej jednolita struktura decyduje o dobrej izolacji termicznej.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Uchwyt

Uchwyt - w pokrowiec materaca zostały wszyte uchwyty ułatwiające jego przenoszenie i obracanie.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 200x190, 200x200
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji7 lat
Cechydla par, dla singli, dwustronny (odwracalny)
Wysokość materacaok. 22 cm
Twardość materacaśredni
Wkład7-strefowa sprężyna kieszeniowa, lateks, pianka poliuretanowa
PokrowiecTencel lub Silver Protect
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

JANPOL CORA – materac kieszeniowy, piankowy

JANPOL CORA – materac kieszeniowy, piankowy

Napisz opinię

Path:> > JANPOL CORA – materac kieszeniowy, piankowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni