Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sprawdź szczegóły i opinie dotyczące materaca Janpol Julia. Kup materac Janpol Julia w Sleeping House. Tylko u nas darmowa dostawa!
Janpol

JANPOL JULIA – materac termoelastyczny, piankowy

  • Materac miękki
  • 5 lat gwarancji
  • Materac o dwóch twardościach
  • Materac antyalergiczny
  • Pianka termoelastyczna
  • Pianka wysokoelastyczna
  • Materac elastyczny
  • Materac odwracalny
  • Zamek rozdzielczy
  • Pokrowiec pralny w 40°C

1-14 dni

1 183,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Janpol Julia to model stworzony z myślą o zrealizowaniu potrzeb osób, które oczekują nieco twardszego podłoża, dlatego też w jego skład wchodzi między innymi pianka wysokoelastyczna. Janpol Julia jest również doskonałą propozycją dla alergików.

Model Julia dedykowany jest użytkownikom poszukującym balansu pomiędzy twardością a wygodą. Jego wnętrze stworzone jest z dwóch piankowych wkładów. Pierwszy z nich to warstwa termoelastyczna Viscoool, która zmienia swój kształt pod wpływem ciepła. Ta część materaca doskonale dostosowuje się do pozycji użytkownika - delikatnie zagłębia się, pozostawiając wrażenie otulenia. Przy zmianie pozycji dotychczas odkształcone miejsca wracają do pierwotnego kształtu. Jednocześnie pianka Viscoool cały czas podpiera szkielet i umożliwia mięśniom pełną regenerację, dlatego będzie bardzo dobrym podłożem dla osób cierpiących na bóle pleców i kręgosłupa. Posiada ona też bardzo dobre zdolności do wentylacji i termoregulacji, dzięki czemu środowisko snu pozostaje higieniczne. Na jej powierzchni nie rozwijają się bakterie pleśń, roztocza i inne mikroorganizmy chorobotwórcze. Druga z pianek tworzących materac Janpol Julia to pianka wysokoelastyczna HR. Cechuje ją wysoka elastyczność i sprężystość, dzięki czemu sprawdzi się ona idealnie u osób poszukujących nieco twardszego, ale wciąż komfortowego, podłoża. Warstwa ta idealnie podpiera i stabilizuje ciało użytkownika na całej długości, stwarza tym samym idealne warunki dla zdrowego wypoczynku. Model ten można obracać, w zależności od tego, która ze stron jest dla śpiącej osoby wygodniejsza.

Do materaca Janpol Julia dołączono pokrowiec Spin. Posiada on rozłączny zamek, dzięki czemu z łatwością można go zdjąć i wyprać w temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni Celsjusza. Inny dostępny pokrowiec dla tego materaca: Silver Protect.


Pokrowiec

Spin width=

Spin - elastyczny, odporny na eksploatację i miękki w dotyku pokrowiec, który poprawia elastyczność punktową materaca. Wykończenie powłoką Sanitized® sprawia, że skutecznie zapobiega namnażaniu pleśni, bakterii i grzybów. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.

Pokrowiec Silver Protect

Pokrowiec Silver Protect - antyalergiczny, miękki w dotyku pokrowiec wysokiej jakości, który dzięki powłoce zawierającej srebro skutecznie zapobiega alergiom, rozwojowi bakterii oraz nieprzyjemnym zapachom. Zastosowanie srebra powoduje również, że pokrowiec ten nie elektryzuje się i tym samym nie przyciąga kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Właściwości materaca

Materac miękki

Materac miękki - materac, którego twardość określa się jako H1; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze poniżej 60 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

5 lat gwarancji!

5 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 5 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Jej właściwości sprawiają, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika, pozwalając na jego regenerację i tym samym zapewniając zdrowy i komfortowy sen.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - pianka zapewniająca miękkość i uczucie otulenia; reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika - pod ich wpływem dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu, bez względu na pozycję snu.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 200x190, 200x200
Sposób pakowaniamaterac rolowany
Okres gwarancji5 lat
Cechydla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla alergików
Wysokość materacaok. 22 cm
WkładPianka wysokoelastyczna, pianka termoelastyczna
PokrowiecSpin lub Silver Protect
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

JANPOL JULIA – materac termoelastyczny, piankowy

JANPOL JULIA – materac termoelastyczny, piankowy

Napisz opinię

Path:> > JANPOL JULIA – materac termoelastyczny, piankowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni