Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sprawdź szczegóły i opinie dotyczące materaca Janpol Dione. Kup materac Janpol Dione w Sleeping House. Tylko u nas darmowa dostawa!
Janpol

JANPOL DIONE – materac multipocket, sprężynowy

 • Materac o średniej twardości
 • Materac o dwóch twardościach
 • Siedem stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Sprężyny Multipocket
 • Pianka wysokoelastyczna
 • Pianka poliuretanowa
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 30°C
 • Pokrowiec pralny w 40°C
 • 7 lat gwarancji
 • Materac ekologiczny
 • Pianka Viscoool

1-14 dni

1 669,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Janpol Dione to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają klasycznego modelu wzbogaconego o bardziej nowoczesne elementy. Bazą dla tego produktu jest stelaż sprężynowy, lecz dla zwiększenia komfortu użytkownika okalają ją warstwy piankowe o odmiennych właściwościach. Dzięki temu rozwiązaniu, swobodnie można wybrać stronę, na której wypoczynek jest bardziej komfortowy.

Wnętrze materaca kieszeniowego Janpol Dione tworzy metalowy stelaż, w obrębie którego umieszczono 500 sprężyn typu Multipocket. Każda z nich znajduje się w osobnej kieszonce. To rozwiązanie umożliwia indywidualną pracę każdego elementu konstrukcyjnego materaca, co przekłada się na niezależne ruchy poszczególnych sprężyn. W efekcie dzieląc materac z drugą osobą niemal zupełnie nie odczuwa się jej ruchów. Pozwala to na osiągnięcie stanu prawdziwego relaksu i odprężenia podczas wypoczynku. Wykorzystane w konstrukcji materaca sprężyny zostały rozmieszczone w taki sposób, by w jego obrębie wyróżnić 7 stref twardości. Pozwala to na dostosowanie stopnia i sposobu, w jaki podpierana jest dana część ciała do nacisku wywieranego przez nią na stelaż. W celu zapewnienia jeszcze lepszej stabilizacji w materacu Janpol Dione wykorzystano też wkłady piankowe. Z jednej strony umieszczono warstwę wysokoelastyczną, która jest niezwykle sprężysta i elastyczna - z tego względu jeszcze lepiej wspiera ona kręgosłup. Dodatkowo jej wewnętrzna struktura niemal całkowicie uniemożliwia rozwój bakterii i roztoczy we wnętrzu podłoża. Z kolei drugą stronę materaca tworzy pianka Viscoool, która dzięki zawartości naturalnych olejków i balsamów posiada doskonałe właściwości termoregulacyjne.

Wentylację w materacu Janpol Dione wspiera też pokrowiec Lino - dzianina o 100% naturalnym składzie, którą można prać w 40 stopniach Celsjusza. Inne dostępne pokrowce dla tego materaca: Biox lub Paint Cotton.


Pokrowiec

Pokrowiec Lino

Pokrowiec Lino - wyjątkowo odporny na eksploatację pokrowiec o 100% naturalnym składzie i antystatycznych właściwościach. Dzięki wykonaniu go z ekologicznej bawełny, zapewnia przyjemną miękkość, świeżość, a także odczuwalną regenerację organizmu w czasie snu. Pokrowiec nie gromadzi wilgoci na swojej powierzchni i zapobiega powstawaniu bakterii. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 30°C.

Pokrowiec Biox

Pokrowiec Biox - miękki pokrowiec o antyalergicznych właściwościach. Wykonano go z eleganckiej, białej bawełny z dodatkiem elastanu, dzięki czemu materiał bardzo dobrze dopasowuje się do materaca. Pokrowiec ten zapewnia doskonały przepływ powietrza, absorbuje i odprowadza wilgoć na zewnątrz wkładu, gwarantując spokojny, zdrowy sen i ochronę przed roztoczami i pleśniami. Dzięki zamkowi rozdzielczemu bez trudu można go zdjąć i wyprać w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.

Paint Cotton

Paint Cotton - miękki w dotyku pokrowiec o właściwościach antyalergicznych, który wytworzono z ekologicznej bawełny barwionej wyciągiem z granatu słynącego z zawartości taniny i flawonoidów. Substancje te łagodzą stany zapalne i wykazują właściwości przeciwutleniające, rozkurczowe i uszczelniające naczynia krwionośne. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 30°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

7 lat gwarancji

7 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 7-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Sprężyna Multipocket

Sprężyna Multipocket - rozwiązanie to charakteryzuje się większym zagęszczeniem sprężyn oraz ich drobniejszą budową, w efekcie materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej oraz jeszcze lepiej dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika.

Pianka Viscoool

Pianka Viscoool - termoelastyczna pianka, która chłodzi ciało i reguluje jego temperaturę; do jej produkcji wykorzystano naturalne substancje wspomagające proces oddawania ciepła na zewnątrz wkładu.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Jej właściwości sprawiają, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika, pozwalając na jego regenerację i tym samym zapewniając zdrowy i komfortowy sen.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - pianka charakteryzująca się wyjątkową trwałością, sprężystością i elastycznością. Eksploatacja i nacisk nie powodują jej odkształcania, zaś jej jednolita struktura decyduje o dobrej izolacji termicznej.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Materac ekologiczny

Materac ekologiczny - przy produkcji tego materaca nie wykorzystano środków chemicznych, a do jego budowy zastosowano surowce naturalne.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 30 stopni

Pokrowiec pralny w 30°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 30°C.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 200x190, 200x200
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji7 lat
Cechydla par, dla singli, dwustronny (odwracalny)
Wysokość materacaok. 20 cm
Twardość materacaśredni
Wkład7-strefowa sprężyna Multipocket, pianka Viscoool, pianka wysokoelastyczna, pianka poliuretanowa
PokrowiecLino lub Biox lub Paint Cotton
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

JANPOL DIONE – materac multipocket, sprężynowy

JANPOL DIONE – materac multipocket, sprężynowy

Napisz opinię

Path:> > JANPOL DIONE – materac multipocket, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni