Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sprawdź szczegóły i opinie dotyczące materaca Janpol Nolli. Kup materac Janpol Nolli w Sleeping House. Tylko u nas darmowa dostawa!
Janpol

JANPOL NOLLI – materac multipocket, sprężynowy

 • Materac o średniej twardości
 • 15 lat gwarancji
 • Materac o dwóch twardościach
 • Siedem stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Sprężyny Multipocket
 • Pianka termoelastyczna
 • Pianka poliuretanowa
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Uchwyt ułatwiający przenoszenie
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 40°C
 • Lateks Ocean Blue

1-14 dni

1 678,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Janpol Nolli  łączy w sobie kilka technologii – w jego konstrukcji zastosowano sprężyny kieszeniowe typu multipocket, wkład lateksowy oraz warstwę miękkiej pianki termoelastycznej. Dzięki temu posiada on unikalne właściwości będące efektem współdziałania wymienionych wypełnień. Atutem Janpol Nolli są zróżnicowane strony twardości - obracając materac można dopasowywać twardość podłoża snu.

Materac Janpol Nolli doskonale podtrzymuje sylwetkę śpiącej osoby dzięki zastosowanym rodzajom wypełnień. Jego wnętrze tworzy między innymi wkład ze sprężyny kieszeniowej typu Multipocket. Wysokie zagęszczenie sprężyn w połączeniu z podziałem na 7 stref twardości zapewnia idealne dopasowanie się materaca do krzywizn ciała użytkownika. W przeciwieństwie do zwykłego wkładu kieszeniowego, w wersji Multipocket występuje więcej sprężyn - w Janpol Nolli jest ich aż 500 na metr kwadratowy. Kolejną warstwą jest wkład z lateksu Ocean Blue. Tworzywo to jest znane ze swoich właściwości termoregulujących. W jego strukturze znajdują się żelowe kapsułki, które pochłaniają ciepło, redukując tym samym ilość wilgoci, jaka przenika w głąb materaca. Ostatnim komponentem we wnętrzu Janpol Nolli jest wkład z pianki termoelastycznej - ten rodzaj wypełnienia pierwotnie opracowała NASA. Wyjątkowe zdolności tej pianki do zmieniania swojego kształtu pod wpływem nacisku i temperatury sprawiają, że punktowo dopasowuje się ona do ciężaru osoby leżącej na materacu. Rozwiązanie to sprzyja szczególnie osobom śpiącym we dwójkę, gdyż odpoczywając na Janpol Nolli w ogóle nie odczuwają one ruchów partnera.

Oprócz wkładu lateksowego, w utrzymaniu czystości materaca pomaga też pokrowiec. Aby go wyczyścić, wystarczy rozsunąć zamek i umieścić materiał w pralce - można prać go w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Inne dostępne pokrowce dla tego materaca: Silver Protect lub Tencel.


Pokrowiec

Pokrowiec Pixel

Pokrowiec Pixel - miękki i puszysty, nie powodujący podrażnień skóry pokrowiec wysokiej jakości, w którym zastosowano powłokę Sanitized® - jej zadaniem jest zapobieganie rozwojowi pleśni, grzybów i bakterii oraz powstawaniu plam i nieprzyjemnych zapachów. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.

Pokrowiec Silver Protect

Pokrowiec Silver Protect - antyalergiczny, miękki w dotyku pokrowiec wysokiej jakości, który dzięki powłoce zawierającej srebro skutecznie zapobiega alergiom, rozwojowi bakterii oraz nieprzyjemnym zapachom. Zastosowanie srebra powoduje również, że pokrowiec ten nie elektryzuje się i tym samym nie przyciąga kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.

Pokrowiec Tencel

Pokrowiec Tencel - aksamitny i gładki pokrowiec przyjazny środowisku, który powstał z biodegradowalnych włókien. Zapewnia wysoką przepuszczalność powietrza oraz posiada właściwość termoregulacji, dzięki czemu śpiąca na nim osoba nie przegrzewa się w czasie snu. Skutecznie absorbuje i odprowadza wilgoć, nie dopuszczając do rozwoju bakterii. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

15 lat gwarancji!

15 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 15 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Sprężyna Multipocket

Sprężyna Multipocket - rozwiązanie to charakteryzuje się większym zagęszczeniem sprężyn oraz ich drobniejszą budową, w efekcie materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej oraz jeszcze lepiej dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - pianka zapewniająca miękkość i uczucie otulenia; reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika - pod ich wpływem dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu, bez względu na pozycję snu.

Lateks Ocean Blue

Lateks Ocean Blue - pianka lateksowa zapewniająca optymalną termoregulację ciała podczas snu; została wyposażona w żelowe kapsułki, których celem jest pochłanianie ciepła i wilgoci, a więc zapobieganie ich wnikaniu do wnętrza materaca.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - pianka charakteryzująca się wyjątkową trwałością, sprężystością i elastycznością. Eksploatacja i nacisk nie powodują jej odkształcania, zaś jej jednolita struktura decyduje o dobrej izolacji termicznej.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji15 lat
Cechydla par, dla singli, dwustronny (odwracalny)
Wysokość materacaok. 24 cm
Twardość materacaśredni
Wkład7-strefowa sprężyna Multipocket, pianka termoelastyczna, lateks Ocean Blue, pianka poliuretanowa
PokrowiecPixel lub Silver Protect lub Tencel
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

JANPOL NOLLI – materac multipocket, sprężynowy

JANPOL NOLLI – materac multipocket, sprężynowy

Napisz opinię

Path:> > JANPOL NOLLI – materac multipocket, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni