Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sembella
Nowy SEMBELLA SMART NATURA – materac kieszeniowy, sprężynowy

SEMBELLA SMART NATURA – materac kieszeniowy, sprężynowy

 • 5 lat gwarancji
 • Materac o dwóch twardościach
 • Siedem stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Sprężyny kieszeniowe
 • Pianka poliuretanowa
 • Mata kokosowa
 • Materac odwracalny
 • Uchwyt ułatwiający przenoszenie
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 60°C

1-14 dni

737,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Sembella Smart Natura wyróżnia się idealnym połączeniem nowoczesnych komponentów. Jego strukturę tworzą trzy warstwy zawierające piankę poliuretanową, sprężyny kieszeniowe oraz matę kokosową. Pierwszy z wymienionych materiałów wpływa na miękkość powierzchni materaca, innowacyjne sprężyny zwiększają poczucie komfortu, natomiast włókna kokosowe umożliwiają prawidłową wentylację wkładu i podnoszą jego twardość. Model ten odznacza się również 7 strefami twardości, które znacznie poprawiają jakość codziennego wypoczynku.

Materac Sembella Smart Natura pozwala cieszyć się wygodnym i zdrowym snem każdej nocy. Do jego niewątpliwych zalet należy odpowiednie ułożenie poszczególnych warstw pianek oraz sprężyn, które wpływa na podwyższenie komfortu odpoczynku. Zastosowanie innowacyjnej pianki poliuretanowej sprawia, że struktura wkładu odznacza się dużą wytrzymałością i nie ulega odkształceniom nawet w przypadku częstej eksploatacji. Z kolei dzięki niezależnie pracującym sprężynom ułożonym w oddzielnych kieszeniach materac zyskuje elastyczność punktową, pozwalającą efektywnie podtrzymywać sylwetkę w miejscach wywierających największy nacisk. Całość struktury wkładu dopełnia naturalna mata kokosowa, wyprodukowana ze skorupy orzecha kokosowego. Jej właściwości nadają powierzchni materaca Sembella Smart Natura dodatkowego wzmocnienia, a jednocześnie zwiększają przepływ powietrza wewnątrz poszczególnych komponentów i usuwają nadmiar wilgoci.

Materac Sembella Smart został wyposażony w praktyczny i higieniczny pokrowiec Husasmart wykonany z włókien poliestrowych. Materiał ten został przystosowany do prania nawet w 60˚C.


Właściwości materaca

5 lat gwarancji!

5 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 5 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu. Po jednej stronie materac jest średniotwardy (H2), po drugiej zaś twardy (H3).

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - pianka charakteryzująca się wyjątkową trwałością, sprężystością i elastycznością. Eksploatacja i nacisk nie powodują jej odkształcania, zaś jej jednolita struktura decyduje o dobrej izolacji termicznej.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe - każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może pracować niezależnie – takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

Mata kokosowa

Mata kokosowa - warstwa kokosu zapewnia zdrowy i higieniczny sen; doskonale przepuszcza powietrze wewnątrz materaca, zapobiegając rozwojowi roztoczy i bakterii. Dodatkowo zwiększa twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu jego sprężystości i elastyczności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Uchwyt

Uchwyt - w pokrowiec materaca zostały wszyte uchwyty ułatwiające jego przenoszenie i obracanie.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.

Dostępne rozmiary80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji5 lat
Cechydwustronny (odwracalny), dla singli, dla par, dla alergików
Wysokość materaca19 cm
Twardość materacaśredni, twardy
Wkład7-strefowa sprężyna kieszeniowa, pianka poliuretanowa, mata kokosowa
PokrowiecPoliestrowy pokrowiec Husasmart pralny w temperaturze do 60˚C
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

SEMBELLA SMART NATURA – materac kieszeniowy, sprężynowy

SEMBELLA SMART NATURA – materac kieszeniowy, sprężynowy

Napisz opinię

Path:> > SEMBELLA SMART NATURA – materac kieszeniowy, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni