Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sembella
Nowy SEMBELLA SAMBA - materac kieszeniowy, sprężynowy

SEMBELLA SAMBA - materac kieszeniowy, sprężynowy

  • Materac twardy
  • 5 lat gwarancji
  • Materac antyalergiczny
  • Sprężyny kieszeniowe
  • Pianka poliuretanowa
  • Mata kokosowa
  • Materac odwracalny
  • Uchwyt ułatwiający przenoszenie
  • Zamek rozdzielczy
  • Pokrowiec pralny w 60°C

1-14 dni

629,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Sembella Samba to doskonały wybór dla osób, które poszukują modelu wyróżniającego się właściwościami antyalergicznymi oraz ortopedycznymi. Do produkcji wkładu zastosowano wytrzymałe, zróżnicowane komponenty, takie jak pianka poliuretanowa oraz sprężyny kieszeniowe. Dzięki nim powierzchnia materaca odznacza się odpowiednim poziomem twardości zapewniającym poczucie odpowiedniego podparcia sylwetki i wysokiego komfortu snu. Dodatkowo, na jakość wypoczynku wpływa także uzupełnienie wkładu matą kokosową.

Dwustronny materac Sembella Samba charakteryzuje się optymalnym połączeniem najlepszych cech tworzących go materiałów. Spośród nich uwagę zwraca pianka poliuretanowa gwarantująca stabilność podłoża i wpływająca jednocześnie na efektywne podtrzymywanie newralgicznych partii ciała. Do jej zalet należy także wytrzymałość oraz zdolność do zachowywania pierwotnego kształtu nawet w przypadku dużych obciążeń. Ponadto, strukturę materaca tworzą również innowacyjne, niezależnie pracujące sprężyny, które zostały umieszczone w oddzielnych kieszeniach, dzięki czemu materac Sembella Samba charakteryzuje się dodatkową elastycznością punktową. Zróżnicowanie poszczególnych warstw pozwoliło wytworzyć 7 stref komfortu, które znacznie poprawiają wygodę snu. Dla wzmocnienia rdzenia materaca zastosowano ponadto ekologiczną matę kokosową, ułatwiającą przepływ powietrza pomiędzy wszystkimi częściami wkładu oraz wyraźnie podnoszącą twardość wkładu.

Na higienę wypoczynku wpływa przyjemny w dotyku pokrowiec Lander, wykonany z przewiewnego włókna poliestrowego doskonale chłonącego nadmiar wilgoci. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 60˚C.


Właściwości materaca

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

5 lat gwarancji!

5 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 5 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - pianka charakteryzująca się wyjątkową trwałością, sprężystością i elastycznością. Eksploatacja i nacisk nie powodują jej odkształcania, zaś jej jednolita struktura decyduje o dobrej izolacji termicznej.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe - każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może pracować niezależnie – takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

Mata kokosowa

Mata kokosowa - warstwa kokosu zapewnia zdrowy i higieniczny sen; doskonale przepuszcza powietrze wewnątrz materaca, zapobiegając rozwojowi roztoczy i bakterii. Dodatkowo zwiększa twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu jego sprężystości i elastyczności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Uchwyt

Uchwyt - w pokrowiec materaca zostały wszyte uchwyty ułatwiające jego przenoszenie i obracanie.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.

Dostępne rozmiary80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji5 lat
Cechydla alergików, dla dużych i ciężkich, dla par, dla singli, dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca19 cm
Twardość materacatwardy
Wkład7-strefowa sprężyna kieszeniowa, pianka poliuretanowa, mata kokosowa
PokrowiecPokrowiec Lander z dzianiny poliestrowej z włókniną klimatyzującą, pralny w temperaturze do 60˚C
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

SEMBELLA SAMBA - materac kieszeniowy, sprężynowy

SEMBELLA SAMBA - materac kieszeniowy, sprężynowy

Napisz opinię

Path:> > SEMBELLA SAMBA - materac kieszeniowy, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni