Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sprawdź szczegóły i opinie dotyczące materaca Janpol Enyo. Kup materac Janpol Enyo w Sleeping House. Tylko u nas darmowa dostawa!
Janpol

JANPOL ENYO - materac kieszeniowy, sprężynowy

  • Materac twardy
  • Siedem stref twardości
  • Sprężyny kieszeniowe
  • Pianka termoelastyczna
  • Pianka wysokoelastyczna
  • Pianka poliuretanowa
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 40°C

1-14 dni

1 192,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Janpol Enyo to doskonały wybór dla osób poszukujących materaca zapewniającego idealne podparcie kręgosłupa podczas snu. Najwyższą jakość wypoczynku gwarantuje struktura materaca składająca się ze sprężyny kieszeniowej, pianki wysokoelastycznej HR, a także pianki poliuretanowej. Możliwość optymalnego i wyjątkowo komfortowego ułożenia sylwetki sprawia, że bez wątpienia materac Janpol Enyo spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Spośród komponentów tworzących materac Janpol Enyo warto zwrócić uwagę na nowoczesną, funkcjonalną piankę termoelastyczną. Dzięki jej zastosowaniu wkład zyskuje wyjątkową miękkość, a jednocześnie pod wpływem wytwarzanego ciepła przystosowuje się do kształtu poszczególnych partii ciała. W konsekwencji biodra, ramiona oraz plecy zostają odciążone, poprawia się również krążenie krwi i zwiększa poziom regeneracji zmęczonych mięśni. Efektywne podparcie kręgosłupa zapewnia ponadto innowacyjna pianka wysokoelastyczna HR, przyczyniająca się do uzyskania idealnej elastyczności punktowej powierzchni wkładu. Jej obecność w strukturze produktu wpływa także na zwiększenie komfortu codziennego użytkowania i żywotności materaca. Dodatkowo, Janpol Enyo posiada solidną bazę w postaci pracujących niezależnie sprężyn kieszeniowych. Do ich zalet należy między innymi utrzymanie odpowiedniej pozycji ciala, zwłaszcza w miejscach szczególnie narażonych na silny nacisk. Całość wkładu uzupełnia pianka poliuretanowa, która pełni rolę wytrzymałej przekładki usztywniającej całą konstrukcję. Co równie istotne, Janpol Eyo zalicza się do grupy materacy dwustronnych, co sprzyja dłuższemu zachowaniu wszystkich właściwości materaca, nawet w przypadku częstej eksploatacji.


Pokrowce (do wyboru)

Pokrowiec Tencel

Pokrowiec Tencel - aksamitny i gładki pokrowiec przyjazny środowisku, który powstał z biodegradowalnych włókien. Zapewnia wysoką przepuszczalność powietrza oraz posiada właściwość termoregulacji, dzięki czemu śpiąca na nim osoba nie przegrzewa się w czasie snu. Skutecznie absorbuje i odprowadza wilgoć, nie dopuszczając do rozwoju bakterii. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.

Pokrowiec Silver Protect

Pokrowiec Silver Protect - antyalergiczny, miękki w dotyku pokrowiec wysokiej jakości, który dzięki powłoce zawierającej srebro skutecznie zapobiega alergiom, rozwojowi bakterii oraz nieprzyjemnym zapachom. Zastosowanie srebra powoduje również, że pokrowiec ten nie elektryzuje się i tym samym nie przyciąga kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Właściwości materaca

Twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się dla osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Gwarancja 5 lat

5 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 5-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości -materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe - każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może pracować niezależnie – takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - pianka zapewniająca miękkość i uczucie otulenia; reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika - pod ich wpływem dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu, bez względu na pozycję snu.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Jej właściwości sprawiają, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika, pozwalając na jego regenerację i tym samym zapewniając zdrowy i komfortowy sen.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - pianka charakteryzująca się wyjątkową trwałością, sprężystością i elastycznością. Eksploatacja i nacisk nie powodują jej odkształcania, zaś jej jednolita struktura decyduje o dobrej izolacji termicznej.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200, 80x190, 90x190, 100x190, 120x190, 140x190, 160x190, 180x190, 200x190
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji5 lat
Cechydla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla dużych i ciężkich
Wysokość materacaok. 24 cm
Twardość materacatwardy
Wkład7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie przekładka filcowa i pianka poliuretanowa o wys. 2 cm, jednostronnie pianka termoelastyczna o wys. 3 cm, jednostronnie pianka wysokoelastyczna HR o wys. 3 cm
PokrowiecTencel lub Silver Protect
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

JANPOL ENYO - materac kieszeniowy, sprężynowy

JANPOL ENYO - materac kieszeniowy, sprężynowy

Napisz opinię

Path:> > JANPOL ENYO - materac kieszeniowy, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni