Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO ADMIRAL BIO EX EXCLUSIVE - materac kieszeniowy, sprężynowy

  • Materac o średniej twardości
  • Materac twardy
  • 10 lat gwarancji
  • Siedem stref twardości
  • Sprężyny kieszeniowe
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • Materac medyczny
  • Pianka Biogreen
  • Pianka Viscogreen

1-14 dni

1 570,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Admiral Bio Ex Exclusive to materac kieszeniowy, którego rdzeń stanowi wysokiej jakości sprężyna typu multipocket. Oprócz tego wnętrze tego wkładu tworzą ekologiczne pianki Biogreen i Viscogreen, które zapewniają użytkownikowi komfort snu na najwyższym poziomie. Materac dostępny jest dwóch twardościach: H2 i H3.

Zastosowany w materacu Materasso Admiral Bio Ex Exclusive wkład sprężynowy typu multipocket idealnie dopasowuje się do ciała i zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa. Jest to możliwe dzięki jego budowie – tworzy go wiele małych sprężyn umieszczonych w oddzielnych materiałowych kieszonkach. Każda z nich pracuje niezależnie, w efekcie czego materac zyskuje na elastyczności punktowej i ugina się tylko w miejscu nacisku. Nie ma więc obawy, że na jego powierzchni będzie miał miejsce efekt falowania. Warstwę ze sprężynami obłożono obustronnie piankami wyprodukowanymi na bazie naturalnego oleju rycynowego. Pianka wysokoelastyczna Biogreen wykazuje bardzo dużą odporność na utlenianie się, ponadto nasączono ją wyciągiem z aloesu, który zwiększa higieniczność materaca i nadaje mu przyjemny aromat. Najbliżej ciała umieszczono z kolei piankę termoelastyczną Viscogreen, która reaguje na ciepło ciała użytkownika i dopasowuje się do jego naturalnego kształtu zapewniając wyjątkowy komfort odpoczynku.

Materac Materasso Admiral Bio Ex Exclusive pokryto pokrowcem Silver Protect, który posiada specjalną aplikację z jonizowanego srebra, dzięki czemu zapobiega rozwojowi mikroorganizmów wewnątrz materaca. Polecany szczególnie osobom, które cierpią na różnego rodzaju alergie. W celu utrzymania higieny na najwyższym poziomie, można go zdjąć i wyprać w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Pokrowiec

Pokrowiec Silver

Pokrowiec Silver - nowoczesny, wysokiej jakości pokrowiec, który wykonano ze specjalnej tkaniny Silver Protect – jej zadaniem jest ograniczanie rozwoju i gromadzenia roztoczy, bakterii i innych mikroorganizmów, które negatywnie wpływają na zdrowie człowieka. Właściwości te tkanina zawdzięcza jonizacji srebrem, dzięki czemu może być stosowana również przez alergików. Pokrowiec dodatkowo hamuje wytwarzanie nieprzyjemnego zapachu; jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Gwarancja 10 lat

10 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 10-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyna Multipocket - każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może pracować niezależnie – takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

Pianka Viscogreen

Pianka Viscogreen - naturalna, antybakteryjna termoelastyczna pianka powstała na bazie oleju rycynowego; wykazuje wyjątkowe właściwości, dzięki którym szybko i dokładnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, nawet w przypadku częstych zmian pozycji w czasie snu; sprzyja spokojnemu odpoczynkowi i regeneracji.

Pianka Biogreen

Pianka Biogreen - ekologiczna pianka wysokoelastyczna o charakterystycznym aromacie, do produkcji której wykorzystano naturalny olej rycynowy; nawilżenie pianki ekstraktem z aloesu powoduje, że jest ona wyjątkowo higieniczna – nie dopuszcza do rozwoju bakterii, roztoczy i pleśni wewnątrz materaca.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac o właściwościach zdrowotnych potwierdzonych przez odpowiednie testy; posiada pozytywną opinię medyczną i objęty jest 8%-ową stawką VAT.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania materac rolowany
Okres gwarancji 10 lat
Cechy dla par, dwustronny (odwracalny), dla singli, dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca 24 cm
Twardość materaca średni, twardy
Wkład 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie wysokoelastyczna pianka Biogreen o wys. 2 cm, obustronnie termoelastyczna pianka Viscogreen o wys. 2 cm
Pokrowiec Silver
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO ADMIRAL BIO EX EXCLUSIVE - materac kieszeniowy, sprężynowy

MATERASSO ADMIRAL BIO EX EXCLUSIVE - materac kieszeniowy, sprężynowy

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO ADMIRAL BIO EX EXCLUSIVE - materac kieszeniowy, sprężynowy
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni