Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Kup na raty

Zapoznaj się z szeroką ofertą materacy oferowanych przez sklep internetowy SleepingHouse! W trosce o komfort oraz satysfakcję naszych Klientów proponujemy starannie wykonane materace najwyższej jakości. Chętnie sięgamy po nowoczesne rozwiązania, hipoalergiczne wkłady lub materiały, które zwiększają komfort snu i mają działanie medyczne. W sklepie internetowym SleepingHouse można znaleźć wiele materacy różnego rodzaju - piankowe, kieszeniowe, lateksowe, a nawet termoelastyczne dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika. Istotny jest fakt, że współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami, aby mieć pewność, iż proponowane przez nas materace są najwyższej jakości. Wszystkie dostępne na stronie produkty zostały dokładnie opisane, aby Klient mógł szczegółowo zapoznać się z ofertą. W razie pytań chętnie służymy pomocą - nasi konsultanci telefoniczni bądź dostępni online z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać materac dopasowany do Twoich potrzeb.

Materasso

MATERASSO AMERIKA - materac kieszeniowy, sprężynowy

  • Materac o średniej twardości
  • Materac twardy
  • 10 lat gwarancji
  • Siedem stref twardości
  • Sprężyny kieszeniowe
  • Pianka lateksowa
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • Materac medyczny

1-14 dni

1 276,00 zł

- +


Negocjuj cenę


Materasso Amerika to medyczny materac kieszeniowy, posiadający w swoim wnętrzu nowoczesny system sprężyn kieszeniowych typu multipocket, uzupełniony przez wyjątkowo higieniczną piankę lateksową. Producent daje możliwość wyboru twardości tego modelu, dostępne opcje to H2 i H3.

Rdzeń materaca Materasso Amerika stanowi 7-strefowy wkład sprężynowy typu multipocket - dzięki takiej budowie materac idealnie dopasowuje się do ciała i jednocześnie tworzy bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Każda z małych sprężyn jest umieszczona w osobnej materiałowej kieszonce – w efekcie pracują niezależnie, zapewniając bardzo dużą elastyczność punktową. Oznacza to, że sprężyna ugina się jedynie w miejscu nacisku uniemożliwiając powstawanie na powierzchni materaca efektu falowania. Warstwę sprężyn obustronnie obłożono pianką lateksową wykonaną z naturalnego mleczka kauczukowego. Cechuje się ona bardzo dużą elastycznością i higienicznością, wykazuje również niezwykłą odporność na eksploatację. Co istotne, jest w pełni bezpieczna dla zdrowia - zapobiega osadzaniu się kurzu czy rozwojowi bakterii.

Materac Materasso Amerika umieszczono w pokrowcu Bamboo stworzonym na bazie poliestru, bawełny i włókien bambusa. To bardzo przyjemny w dotyku materiał, który w naturalny sposób izoluje mikroorganizmy, a także charakteryzuje się dużą przepuszczalnością powietrza. W celu utrzymania higieny na najwyższym poziomie, pokrowiec ten wyposażono w zamek rozdzielczy, dzięki czemu można go zdjąć i bez problemu wyprać w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Pokrowiec

Pokrowiec Bamboo

Pokrowiec Bamboo - naturalny, bardzo miękki i przyjemny w dotyku pokrowiec stworzony na bazie celulozy drzewnej pozyskanej z włókien bambusa; redukuje rozwój roztoczy, bakterii i pleśni oraz skutecznie pochłania wilgoć wydzielaną przez śpiącą osobę. Dzięki zawartości bawełny zapewnia bardzo dobrą wentylację oraz suchy mikroklimat na powierzchni materaca. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Gwarancja 10 lat

10 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 10-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyna Multipocket - każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może pracować niezależnie – takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

Pianka lateskowa

Pianka lateksowa - pianka o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odbojności; doskonale dostosowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając stabilne wsparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac o właściwościach zdrowotnych potwierdzonych przez odpowiednie testy; posiada pozytywną opinię medyczną i objęty jest 8%-ową stawką VAT.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania materac rolowany
Okres gwarancji 10 lat
Cechy dla par, dwustronny (odwracalny), dla singli, dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca 21 cm
Twardość materaca średni, twardy
Wkład 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie płyta lateksowa o wys. 3 cm
Pokrowiec Bamboo
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO AMERIKA - materac kieszeniowy, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni