(9)

MATERASSO AMERIKA - materac kieszeniowy, sprężynowy


 • Materac o średniej twardości
 • Materac twardy
 • Siedem stref twardości
 • Sprężyny kieszeniowe
 • Pianka lateksowa
 • Materac odwracalny
 • Pokrowiec pralny w 30°C
 • 3 lata gwarancji
 • Wyrób medyczny

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 816,00 zł
DOSTĘPNY DO 1-14 dni

Rozmiar
Twardość
Grubość materaca 21 cm

Ilość

Z uwagi na opóźnienia na linii produkcyjnej, wynikające z pandemii COVID-19, czas realizacji zamówień złożonych na produkty Materasso wynosi od 4 do 6 tygodni. Za utrudnienia przepraszamy!


Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Amerika - opis produktu

Materasso Amerika to medyczny materac kieszeniowy, posiadający w swoim wnętrzu nowoczesny system sprężyn kieszeniowych typu multipocket, uzupełniony przez wyjątkowo higieniczną piankę lateksową. Producent daje możliwość wyboru twardości tego modelu, dostępne opcje to H2 i H3.

Rdzeń materaca Materasso Amerika stanowi 7-strefowy wkład sprężynowy typu multipocket - dzięki takiej budowie materac idealnie dopasowuje się do ciała i jednocześnie tworzy bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Każda z małych sprężyn jest umieszczona w osobnej materiałowej kieszonce – w efekcie pracują niezależnie, zapewniając bardzo dużą elastyczność punktową. Oznacza to, że sprężyna ugina się jedynie w miejscu nacisku uniemożliwiając powstawanie na powierzchni materaca efektu falowania. Warstwę sprężyn obustronnie obłożono pianką lateksową wykonaną z naturalnego mleczka kauczukowego. Cechuje się ona bardzo dużą elastycznością i higienicznością, wykazuje również niezwykłą odporność na eksploatację. Co istotne, jest w pełni bezpieczna dla zdrowia - zapobiega osadzaniu się kurzu czy rozwojowi bakterii.

Materac Materasso Amerika umieszczono w pokrowcu Lyocell Jump 3D wykonanym z naturalnych włókien wiskozowych. W celu utrzymania higieny na najwyższym poziomie, pokrowiec ten wyposażono w zamek rozdzielczy, dzięki czemu można go zdjąć i bez problemu wyprać w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Materasso Amerika - pokrowiec

Pokrowiec Lyocell

Pokrowiec Lyocell Jump 3D  - pokrowiec z jednej strony pikowany pianką Airgel, naturalny i antyalergiczny, który wykonano z nowoczesnych włókien wiskozowych, które nie wywołują podrażnień i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii i roztoczy. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio z ciała użytkownika. Na boku pokrowca wszyto taśmę 3D, która usprawnia wymianę powietrza wewnątrz wkładu. Pralny w temperaturze do 40°C.


Materasso Amerika - właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

5 lat gwarancji!

5 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 5 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Sprężyna Multipocket

Sprężyna Multipocket - rozwiązanie to charakteryzuje się większym zagęszczeniem sprężyn oraz ich drobniejszą budową, w efekcie materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej oraz jeszcze lepiej dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika.

Pianka lateskowa

Pianka lateksowa - pianka o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odbojności; doskonale dostosowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając stabilne wsparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac o właściwościach zdrowotnych potwierdzonych przez odpowiednie testy; posiada pozytywną opinię medyczną i objęty jest 8%-ową stawką VAT.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary
70x200 80x200 90x200 100x200 120x200 140x200 160x200 180x200
Okres gwarancji
5 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Pokrowiec
Lyocell Jump 3D
Sposób pakowania
materac rolowany
Cechy
dla dużych i ciężkich dla par dla singli dwustronny (odwracalny)
Twardość materaca
twardy średni
Wkład
7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie płyta lateksowa o wys. 3 cm
Wysokość materaca
21 cm
Oceń 

Materac materasso amerika to dobra jakość i dobra cena w jednym

Oceń 

Jestem bardzo zadwolona z tego produktu dlatego wszystkim go bardzo polecam

Oceń 

To naprawdę bardzo dobry materac!

Oceń 

Jestem usatysfakcjonowana z tego zakupu materac materasso amerika naprawde spełnia wszytskie moje oczekiwania względem niego i nie zamieniłabym go na inny materac, dlatego polecam wszystkim. Barbara

Oceń 

Wszystko ok jestem usatysfakcjonowany, tylko paczka szla troche długo (4 dni)

Oceń 

Super prodkukt, naprawde polcam Materac Materasso Amerika, super się na nim śpi :DD

Oceń 

Materac Materasso Amerika zamówiłam na prezent na święta dla Rodziców i mówią, że są z niego bardzo zadowoleni i dobrze się im na nim śpi.

Oceń 

Nie za bardzo znam się na tych wszystkich lateksach, multipocketach itd ale ten materac naprawde poprawil jakosc mojego snu

Oceń 

Jako ortopeda wybrałam właśnie produkt Materaso Amerika ze względu na jego właściwości medyczne, pozwala on na naprawdę zdrowy sen. Polecam go nawet moim pacjentom! :)

Napisz swoją opinię

MATERASSO AMERIKA - materac kieszeniowy, sprężynowy

Napisz swoją opinię

Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu