Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO GALAXY VISCOSTAR - materac termoelastyczny, piankowy

  • Materac o średniej twardości
  • Pięć stref twardości
  • Pianka termoelastyczna
  • Materac elastyczny
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • 6 lat gwarancji
  • Pianka Eliocell Soft

1-14 dni

1 301,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Galaxy Viscostar - opis produktu

Materasso Galaxy Viscostar to materac termoelastyczny, którego podstawę stanowi wysokoelastyczna pianka Eliocell o otwartokomórkowej strukturze umożliwiającej swobodny przepływ powietrza wewnątrz wkładu. Jej uzupłenienie stanowi pianka termoelastyczna, która zapewnia bardzo dobre dopasowanie się podłoża do naturalnych krzywizn ciała.

Materac Materasso Galaxy Viscostar zyskuje na trwałości i odporności na eksploatację właśnie dzięki piance Eliocell – nawet mimo codziennego używania materac utrzymuje swoją pierwotną formę, bez widocznych i odczuwalnych zniekształceń. Ponadto jej otwartokórkowa budowa zapobiega osadzaniu się kurzu i roztoczy, a także chroni ciało użytkownika przed przegrzaniem. Efekt wygody i komfortu w materacu potęguje zastosowanie pianki termoelastycznej, która reagując na ciepło wytwarzane przez organizm użytkownika, przyjmuje formę „stworzoną” na jego miarę. W rezultacie całe ciało zyskuje optymalne podparcie i poczucie komfortu oraz relaksu. Materac posiada pięć niezależnych stref twardości, dzięki czemu może idealnie dopasować się do kształtu ciała, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego podparcia dla kręgosłupa.

Wkład materaca piankowego Materasso Galaxy Viscostar umieszczono w pokrowcu Algua uszytym z włókien zapewniających bardzo duże pochłanianie wilgoci. Dodatkowo jest on wyposażony w kapsułki z ekstraktem z alg morskich Spirulina. Podczas snu z pokrowca uwalniane są witaminy, minerały i inne dobroczynne substancje, które mają kojące działanie na skórę użytkownika. Warto także zauważyć, że algi morskie pozytywnie wpływają na układ immunologiczny. W celu zachowania odpowiedniej czystości pokrowiec został wyposażony w zamek rozdzielczy, co umożliwia jego zdjęcie i wypranie w temperaturze do 60°C.


Materasso Galaxy Viscostar - pokrowiec

Pokrowiec Algua

Pokrowiec Algua - wysokiej klasy pokrowiec posiadający mocne włókna, które bardzo dobrze absorbują i odprowadzają wydzielaną podczas snu wilgoć. Tkanina została dodatkowo wzbogacona o specjalne mikrokapsułki z ekstraktem z alg morskich Spirulina, które stopniowo uwalniają witaminy, minerały, aminokwasy, beta-karoten, żelazo, przeciwutleniacze i proteiny mające dobroczynny wpływ na skórę. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.


Materasso Galaxy Viscostar - właściwości

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

6 lat gwarancji!

6 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 6 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

5 stref twardości

5 stref twardości - materac o 5 zróżnicowanych strefach twardości – każda z nich odpowiada za właściwe podparcie poszczególnych partii ciała użytkownika: głowy, kręgów lędźwiowych, miednicy, ud i stóp.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Pianka Eliocell Soft

Pianka Eliocell Soft - trwała, odporna na eksploatację pianka cechująca się dużą elastycznością i sprężystością, a także wysoką przewiewnością; przyczynia się do zachowania świeżości i higieny materaca – zapobiega gromadzeniu kurzu i roztoczy.

Pianka Eliocell

Pianka Eliocell - trwała, odporna na eksploatację pianka cechująca się dużą elastycznością i sprężystością, a także wysoką przewiewnością; przyczynia się do zachowania świeżości i higieny materaca – zapobiega gromadzeniu kurzu i roztoczy.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - pianka zapewniająca miękkość i uczucie otulenia; reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika - pod ich wpływem dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu, bez względu na pozycję snu.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania materac rolowany
Okres gwarancji 6 lat
Cechy dla alergików, dla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca 25 cm
Twardość materaca średni
Wkład Pianka Eliocell o wys. 14 cm, pianka Eliocell Soft o wys. 5 cm, pianka termoelastyczna o wys. 4 cm
Pokrowiec Algua
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO GALAXY VISCOSTAR - materac termoelastyczny, piankowy

MATERASSO GALAXY VISCOSTAR - materac termoelastyczny, piankowy

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO GALAXY VISCOSTAR - materac termoelastyczny, piankowy
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni