Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO VISCOGREEN LUX - materac termoelastyczny, piankowy

 • Materac o średniej twardości
 • Materac twardy
 • Materac antyalergiczny
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Pokrowiec pralny w 40°C
 • Materac medyczny
 • 12 lat gwarancji
 • Materac typu Partner
 • Pianka Biogreen
 • Pianka Viscogreen

1-14 dni

1 746,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Viscogreen Lux - opis produktu

Materasso Viscogreen Lux to nowoczesny materac termoelastyczny o właściwościach zdrowotnych, zbudowany z innowacyjnych pianek wyprodukowanych na bazie oleju rycynowego - Biogreen oraz Viscogreen. Połączenie tych dwóch tworzyw zapewnia bardzo wysoki komfort użytkowania, a także pozytywny wpływ na zdrowie użytkownika. Materac dostępny w dwóch twardościach do wyboru oraz opcji Partner. Zastosowana w materacu Materasso Viscogreen Lux pianka Viscogreen to ekologiczny odpowiednik pianek termoelastycznych – dzięki swojej elastycznej strukturze lepiej i szybciej dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika reagując na wydzielane przez nie ciepło. W efekcie zapewnia wysoki komfort odpoczynku oraz własciwości regeneracyjne, nawet w przypadku częstej zmiany pozycji snu. Z kolei pianka Biogreen została nasączona ekstraktem z aloesu, dzięki któremu materac zyskuje subtelny, charakterystyczny aromat. Warto zauważyć, że aloes sprzyja również utrzymaniu higienicznego środowiska snu – eliminuje roztocza i bakterie, zapewniając tym samym zdrowy i spokojny odpoczynek. Dodatkowo sprzyja temu profilowanie w siedem stref twardości odpowiadających za jak najlepsze dopasowanie materaca do sylwetki użytkownika. Materac piankowy Materasso Viscogreen Lux został umieszczony w pokrowcu Eucallyss, który posiada zdolność odstraszania insektów - wszystko dzięki naturalnemu wyciągowi z eukaliptusa. Dodatkowo wzbogacono go o warstwę pianki termoelastycznej, dzięki czemu cały materac ma właściwości przeciwodleżynowe, zatem doskonale sprawdzi się szczególnie w przypadku osób, które dużo czasu spędzają leżąc. Całość pokrowca obszyta taśmą 3D, co zapewnia optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dla utrzymania świeżości, pokrowiec wyposażono w zamek rozdzielczy, zatem można go z łatwością zdjąć i wyprać w temperaturze do 40°C.


Materasso Viscogreen Lux - pokrowiec

Pokrowiec Eucalyss

Pokrowiec Eucalyss - luksusowy pokrowiec o właściwościach antybakteryjnych, przepikowany komfortową pianką termoelastyczną; został nasączony 100% naturalnym wyciągiem z eukaliptusa, dzięki czemu jest antyseptyczny i skutecznie odstrasza owady. Dla usprawnienia wentylacji wewnątrz materaca pokrowiec został obszyty taśmą 3D; jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 30°C, bez możliwości wirowania.


Materasso Viscogreen Lux - właściwości

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac typu Partner

Materac typu Partner - materac stworzony z myślą o parach preferujących inne twardości podłoża do spania; na jednej powierzchni łączy w sobie dwie różne twardości – jedna strona jest bardziej miękka (H2), druga bardziej twarda (H3).

12 lat gwarancji!

12 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 12 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka Biogreen

Pianka Biogreen - ekologiczna pianka wysokoelastyczna o charakterystycznym aromacie, do produkcji której wykorzystano naturalny olej rycynowy; nawilżenie pianki ekstraktem z aloesu powoduje, że jest ona wyjątkowo higieniczna – nie dopuszcza do rozwoju bakterii, roztoczy i pleśni wewnątrz materaca.

Pianka Viscogreen

Pianka Viscogreen - naturalna, antybakteryjna termoelastyczna pianka powstała na bazie oleju rycynowego; wykazuje wyjątkowe właściwości, dzięki którym szybko i dokładnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, nawet w przypadku częstych zmian pozycji w czasie snu; sprzyja spokojnemu odpoczynkowi i regeneracji.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac o właściwościach zdrowotnych potwierdzonych przez odpowiednie testy; posiada pozytywną opinię medyczną i objęty jest 8%-ową stawką VAT.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowaniamaterac rolowany
Okres gwarancji12 lat
Cechydla alergików, dla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca21 cm
Twardość materacaśredni, twardy, Partner
WkładPianka termoelastyczna Viscogreen o wys. 3 cm, pianka wysokoelastyczna Biogreen o wys. 14 cm
PokrowiecEucalyss
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO VISCOGREEN LUX - materac termoelastyczny, piankowy

MATERASSO VISCOGREEN LUX - materac termoelastyczny, piankowy

Napisz opinię

Path:> > MATERASSO VISCOGREEN LUX - materac termoelastyczny, piankowy
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni