Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO VISCOGREEN - materac termoelastyczny, piankowy

 • Materac o średniej twardości
 • Materac twardy
 • Siedem stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Pokrowiec pralny w 40°C
 • Materac medyczny
 • 12 lat gwarancji
 • Pianka Biogreen
 • Pianka Viscogreen

1-14 dni

1 676,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Viscogreen - opis produktu

Materasso Viscogreen to medyczny materac termoelastyczny składający się z dwóch innowacyjnych pianek: Biogreen i Viscogreen. Pierwsza z wymienionych stanowi podstawę materaca, druga zapewnia optymalne dopasowanie podłoża do sylwetki śpiącej osoby. Warto zauważyć, że obie pianki wyprodukowano na bazie oleju rycynowego, w związku z czym są w pełni ekologiczne i przyjazne dla skóry człowieka. Materac dostępny w dwóch twardościach do wyboru: H2 i H3.

Zastosowana w materacu Materasso Viscogreen pianka Biogreen świetnie dopasowuje się do naturalnych kształtów ciała użytkownika, charakteryzuje się też bardzo dużą odpornością na odkształcenia. Nasączono ją ekstraktem z aloesu, co daje uczucie świeżości w czasie snu – skutecznie eliminuje roztocza i bakterie, jednocześnie nadając materacowi charakterystycznego aromatu. Z kolei pianka Viscogreen jest naturalną pianką termoelastyczną – szybko i dokładnie dopasowuje się do naturalnych kształtów ciała użytkownika, zapewniając mu jeszcze większy komfort odpoczynku, nawet przy częstych zmianach pozycji snu. W efekcie pianka ta sprzyja efektywnemu odpoczynkowi i regeneracji, posiada również właściwości antybakteryjne.

Wyjątkowe wnętrze materaca Materasso Viscogreen otoczono nowoczesnym, naturalnym pokrowcem Greentex posiadającym właściwości chroniące tkaninę przed alergenami. Dzięki specjalnym probiotykom bardzo dobrze odprowadza wilgoć oraz redukuje roztocza i bakterie – w efekcie korzystnie wpływa na samopoczucie i zdrowie. W celu utrzymania świeżości pokrowiec wyposażono w zamek rozdzielczy, dzięki któremu można go zdjąć i wyprać w temperaturze do 40ºC.


Materasso Viscogreen - pokrowiec

Pokrowiec Greentex

Pokrowiec Greentex - naturalny, delikatny i elegancki pokrowiec wyróżniony nagrodą „Interzum Award 2009” jako tzw. „inteligentny materiał”. Posiada wysokie właściwości absorpcji i odprowadzania wilgoci wydzielanej przez ciało użytkownika, a zawarte w nim specjalne probiotyki niszczą roztocza i bakterie czyniąc go bezpiecznym dla alergików. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 30°C, bez możliwości wirowania.


Materasso Viscogreen - właściwości

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

12 lat gwarancji!

12 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 12 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka Biogreen

Pianka Biogreen - ekologiczna pianka wysokoelastyczna o charakterystycznym aromacie, do produkcji której wykorzystano naturalny olej rycynowy; nawilżenie pianki ekstraktem z aloesu powoduje, że jest ona wyjątkowo higieniczna – nie dopuszcza do rozwoju bakterii, roztoczy i pleśni wewnątrz materaca.

Pianka Viscogreen

Pianka Viscogreen - naturalna, antybakteryjna termoelastyczna pianka powstała na bazie oleju rycynowego; wykazuje wyjątkowe właściwości, dzięki którym szybko i dokładnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, nawet w przypadku częstych zmian pozycji w czasie snu; sprzyja spokojnemu odpoczynkowi i regeneracji.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac o właściwościach zdrowotnych potwierdzonych przez odpowiednie testy; posiada pozytywną opinię medyczną i objęty jest 8%-ową stawką VAT.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania materac rolowany
Okres gwarancji 12 lat
Cechy dla alergików, dla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca 19 cm
Twardość materaca średni, twardy
Wkład Pianka wysokoelastyczna Biogreen o wys. 8 cm, obustronnie pianka termoelastyczna Viscogreen o wys. 4 cm
Pokrowiec Greentex
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO VISCOGREEN - materac termoelastyczny, piankowy

MATERASSO VISCOGREEN - materac termoelastyczny, piankowy

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO VISCOGREEN - materac termoelastyczny, piankowy
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni