Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Nowy Niższa cena! Poduszka SleepMed Comfort Pillow

Poduszka SleepMed Supreme Pillow

  • 2 lata gwarancji
  • Materac antyalergiczny
  • Pianka termoelastyczna
  • Optymalna wentylacja
  • Zamek rozdzielczy
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • Poduszka ergonomiczna
  • Włókna węglowe

#

338,00 zł

398,00 zł

-15%

- +


Negocjuj cenę


Poduszka SleepMed Supreme Pillow jest wyjątkową propozycją od firmy SleepMed. Ergonomiczny kształt i wyjątkowe wypełnienie z innowacyjnej pianki wzbogaconej o włókno węglowe pozwalają na eliminację ładunków elektrycznych na powierzchni ciała i tym samym pozytywnie oddziałują na redukcję codziennego stresu.

Wnętrze z pianki zawiera specjalne otwory, które umożliwiają sprawną wentylację wewnątrz produktu, dzięki czemu poduszka oddycha i pozostaje w pełni hypoalergiczna. Stały przepływ powietrza uniemożliwia powstawanie wilgoci i nieprzyjemnych zapachów, przez co łatwiej zachować czystość i świeżość w łóżku. Zaprojektowany przez specjalistów ze SleepMed unikalny kształt poduszki zmniejsza ilość punktów nacisku, co znacznie podnosi jakość i komfort snu, umożliwia bowiem rozluźnienie mięśni szyi i górnych partii pleców. Produkt szczególnie polecany jest osobom śpiącym w pozycji na boku i brzuchu.

Wyjątkowe wnętrze wymaga specjalnej warstwy wierzchniej, dlatego poduszka SleepMed Supreme Pillow została wyposażona w wysokiej jakości, przyjemny w dotyku pokrowiec z taśmą 3D usprawniającą cyrkulację powietrza. Został on wyposażony w zamek błyskawiczny, dzięki któremu można łatwo i szybko zdjąć go z poduszki i poddać czyszczeniu np. w domowej pralce. W ten sposób można stale dbać o higienę w łóżku, uniemożliwiając tym samym pojawienie się drobnoustrojów i kurzu w pościeli.


Właściwości materaca

Poduszka ergonomiczna

Poduszka ergonomiczna - poduszka została wyprofilowana w taki sposób, by zapewniać optymalne wsparcie oraz prawidłowe ułożenie głowy, szyi i karku w czasie snu.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - specjalne profilowania oraz zastosowanie taśmy 3D sprzyja prawidłowej cyrkulacji powietrza wewnątrz poduszki, w efekcie czego w jej wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - pianka zapewniająca miękkość i uczucie otulenia; reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika - pod ich wpływem dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu, bez względu na pozycję snu.

Włókna węglowe

Włókna węglowe - włókna wykazujące właściwości pochłaniające i uwalniające z organizmu ładunki elektryczne będące przyczyną nasilania stresu i napięcia mięśniowego; relaksują i poprawiają jakość snu.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - poduszkę poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jej produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec poduszki posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec poduszki można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary53x40x11
Okres gwarancji2 lata
WkładPianka termoelastyczna Carbon 45 kg
PokrowiecPokrowiec z dzianiny z elastanem 100% PES 400g, taśma 3D szara

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Poduszka SleepMed Supreme Pillow

Poduszka SleepMed Supreme Pillow

Napisz opinię

Path:> Poduszka SleepMed Supreme Pillow

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni