Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON HERBAL

  • 2 lata gwarancji
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • Pianka Herbal-Foam

#

366,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Poduszka anatomiczna Materasso London Herbal to niezwykle lekka i miękka poduszka, która nie tylko zapewnia komfortowe warunki snu, ale też przyjemne doznania zapachowe – wszystko za sprawą zawartych w niej olejków eterycznych.

Wkładem poduszki anatomicznej Materasso London Herbal jest jednolita pianka Herbal Foam z dodatkiem wyciągu z kwiatu dzikiej róży, która oprócz przyjemnej miękkości, charakteryzuje się jednocześnie bardzo dużą trwałością pod względem zachowania kształtu. Z uwagi na nasycenie olejkami eterycznymi, osoba śpiąca na tej poduszce może swobodnie oddychać dzięki rozluźnieniu dróg oddechowych, a także w pełni się zrelaksować. Co istotne, zawarta w poduszce anatomicznej Materasso London Herbal pianka gwarantuje równomierne rozłożenie masy ciała oraz optymalne podparcie dla kręgów szyjnych. Powleczeniem poduszki jest miły w dotyku pokrowiec Lyocell.


Pokrowiec Lyocell

Pokrowiec Lyocell - bardzo mocna, aksamitna w dotyku tkanina wykonana na bazie celulozy drzewnej. Wykazuje właściwości antybakteryjne oraz doskonale pochłania i odprowadza wilgoć, dzięki czemu powierzchnia materaca pozostaje sucha i higieniczna. Utrzymaniu czystości sprzyja także pas wentylacyjny zapewniający optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu. Pokrowiec został gęsto przepikowany i przeszyty w atrakcyjny wzór. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.

Dostępne rozmiary70x42x12
Okres gwarancji2 lata
WkładWysokoelastyczna pianka Herbal Foam
PokrowiecLyocell

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON HERBAL

Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON HERBAL

Napisz opinię

Path:> Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON HERBAL

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni