Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON HERBAL

  • 2 lata gwarancji
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • Pianka Herbal-Foam

1-14 dni

366,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Poduszka anatomiczna Materasso London Herbal to niezwykle lekka i miękka poduszka, która nie tylko zapewnia komfortowe warunki snu, ale też przyjemne doznania zapachowe – wszystko za sprawą zawartych w niej olejków eterycznych.

Wkładem poduszki anatomicznej Materasso London Herbal jest jednolita pianka Herbal Foam z dodatkiem wyciągu z kwiatu dzikiej róży, która oprócz przyjemnej miękkości, charakteryzuje się jednocześnie bardzo dużą trwałością pod względem zachowania kształtu. Z uwagi na nasycenie olejkami eterycznymi, osoba śpiąca na tej poduszce może swobodnie oddychać dzięki rozluźnieniu dróg oddechowych, a także w pełni się zrelaksować. Co istotne, zawarta w poduszce anatomicznej Materasso London Herbal pianka gwarantuje równomierne rozłożenie masy ciała oraz optymalne podparcie dla kręgów szyjnych. Powleczeniem poduszki jest miły w dotyku pokrowiec Lyocell.


Pokrowiec Lyocell

Pokrowiec Lyocell - bardzo mocna, aksamitna w dotyku tkanina wykonana na bazie celulozy drzewnej. Wykazuje właściwości antybakteryjne oraz doskonale pochłania i odprowadza wilgoć, dzięki czemu powierzchnia materaca pozostaje sucha i higieniczna. Utrzymaniu czystości sprzyja także pas wentylacyjny zapewniający optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu. Pokrowiec został gęsto przepikowany i przeszyty w atrakcyjny wzór. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.

Dostępne rozmiary 70x42x12
Okres gwarancji 2 lata
Wkład Wysokoelastyczna pianka Herbal Foam
Pokrowiec Lyocell
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON HERBAL

Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON HERBAL

Napisz opinię

Path: > Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON HERBAL
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni