Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO TOP THERMO - materac nawierzchniowy, piankowy

  • Materac miękki
  • 2 lata gwarancji
  • Materac antyalergiczny
  • Pianka termoelastyczna
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C

1-14 dni

572,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Top Thermo to klasyczny materac nawierzchniowy wykonany z pianki termoelastycznej. Znajdzie zastosowanie w sytuacji, gdy podstawowy materac do snu nie spełnia oczekiwań co do jakości snu, a z różnych przyczyn nie ma możliwości jego wymiany na nowy.

Materac Materasso Top Thermo został stworzony z myślą o osobach, które cierpią na nocne poty oraz różnego rodzaju alergie. Zastosowano w nim wysokiej jakości piankę termoelastyczną, która jest stosowana do produkcji materacy i mebli od lat dziewięćdziesiątych. Ten niezwykły materiał reaguje na ciepło ciała użytkownika i pod jego wpływem dopasowuje się do naturalnych kształtów osoby śpiącej - pianka staje się miękka w miejscu nacisku i lepiej przylega do ciała, dając mu tym samym odpowiedni wsparcie. Ponadto ma ona właściwości absorpcji nadmiaru ciepła z organizmu oraz utrzymania go w odpowiedniej temperaturze. W tym materacu zredukowano do minimum nacisk zwrotny, dzięki czemu mięśnie podczas snu nie są niepotrzebnie obciążone. Taka budowa pozwala na pełen relaks podczas su.

Materac nawierzchniowy Materasso Top Thermo obleczono pokrowcem Algua, którego tkanina została wzbogacona wyciągiem z morskich alg Spirulina. Dzięki temu pomaga on w utrzymaniu odpowiedniego poziomu wilgotności skóry, a także pobudza krążenie krwi. Użytkownik śpiący na materacu z takim pokrowcem może być pewien, że jego komórki będą dotlenione, dzięki czemu obudzi się wyspany i wypoczęty.


Pokrowiec

Pokrowiec Algua

Pokrowiec Algua - wysokiej klasy pokrowiec posiadający mocne włókna, które bardzo dobrze absorbują i odprowadzają wydzielaną podczas snu wilgoć. Tkanina została dodatkowo wzbogacona o specjalne mikrokapsułki z ekstraktem z alg morskich Spirulina, które stopniowo uwalniają witaminy, minerały, aminokwasy, beta-karoten, żelazo, przeciwutleniacze i proteiny mające dobroczynny wpływ na skórę. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.


Właściwości materaca

Materac miękki

Materac miękki - materac, którego twardość określa się jako H1; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze poniżej 60 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

2 lat gwarancji!

2 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac rok gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - pianka zapewniająca miękkość i uczucie otulenia; reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika - pod ich wpływem dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu, bez względu na pozycję snu.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowaniamaterac rolowany
Okres gwarancji2 lata
Cechydla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla dużych i ciężkich, dla alergików
Wysokość materaca8 cm
Twardość materacaśredni
WkładPianka termoelastyczna o wys. 6 cm
PokrowiecAlgua
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO TOP THERMO - materac nawierzchniowy, piankowy

MATERASSO TOP THERMO - materac nawierzchniowy, piankowy

Napisz opinię

Path:> MATERASSO TOP THERMO - materac nawierzchniowy, piankowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni