Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

Poduszka anatomiczna MATERASSO PARIS VISCOGREEN

  • 2 lata gwarancji
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • Pianka Viscogreen

1-14 dni

272,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Poduszka anatomiczna Materasso Paris Viscogreen to ekologiczny produkt, który powstał z troską o bezpieczeństwo użytkownika, jak i środowiska. Do jej produkcji wykorzystano w pełni natyrlne tworzywo, które zapewnia doskonałe podparcie dla głowy i karku w czasie snu.

Poduszka anatomiczna Materasso Paris Viscogreen została wypełniona pianką Viscogreen, którą stworzono na bazie olejku rycynowego. Ten specyficzny materiał reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do naturalnych krzywizn głowy i karku, zapewniając przy tym optymalne podparcie dla kręgosłupa. Piankę dodatkowo nasączono ekstraktem aloesowym, który nie tylko bardzo przyjemnie pachnie, ale także niweluje roztocza. Z tego powodu poduszka anatomiczna Materasso Paris Viscogreen jest antyalergiczna, dlatego z powodzeniem mogą spać na niej nawet osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie. Umieszczono ją w pokrowcu Silver zawierającym w sobie jony srebra, które nadają mu antyalergicznego charakteru.


Pokrowiec Silver

Pokrowiec Silver - nowoczesny, wysokiej jakości pokrowiec, który wykonano ze specjalnej tkaniny Silver Protect – jej zadaniem jest ograniczanie rozwoju i gromadzenia roztoczy, bakterii i innych mikroorganizmów, które negatywnie wpływają na zdrowie człowieka. Właściwości te tkanina zawdzięcza jonizacji srebrem, dzięki czemu może być stosowana również przez alergików. Pokrowiec dodatkowo hamuje wytwarzanie nieprzyjemnego zapachu; jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.

Dostępne rozmiary 60x43x11
Okres gwarancji 2 lata
Wkład Termoelastyczna pianka Viscogreen
Pokrowiec Silver
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Poduszka anatomiczna MATERASSO PARIS VISCOGREEN

Poduszka anatomiczna MATERASSO PARIS VISCOGREEN

Napisz opinię

Path: > Poduszka anatomiczna MATERASSO PARIS VISCOGREEN
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni