(1)

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

JANPOL MOON – materac piankowy


 • 5 lat gwarancji
 • Materac o dwóch twardościach
 • Siedem stref twardości
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 40°C
 • Pianka Pure ECO
 • Pianka Hybrid

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
2 090,00 zł
DOSTĘPNY DO 1-14 dni

Rozmiar
Pokrowiec
Grubość materaca 23 cm

Ilość

Kup ten materac i nie martw się o dostawę! Zostanie zrealizowana przez sprawdzoną firmę kurierską, która gwarantuje:
 • Możliwość śledzenia przesyłki oraz kontakt telefoniczny do kuriera.
 • O sposobie pakowania materaca decyduje producent. Materace rolowane dostarczane są firmą DPD, natomiast modele pakowane na płasko dostarcza DTS.

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Janpol Moon - opis produktu

Janpol Moon to model materaca wykorzystujący innowacyjne rozwiązanie połączenia trzech rodzajów pian, co daje efekt zróżnicowanej twardości. Polecany dla osób mających problemy z kręgosłupem, ponieważ wspiera leczenie tych dolegliwości utrzymując pozycję ciała w optymalnym i prawidłowym położeniu.

Wysoka gęstość i elastyczność Janpol Moon została osiągnięta dzięki zastosowaniu rdzenia z hybrydowej piany, która stanowi bazę i wsparcie dla pozostałych pianek. Takie rozwiązanie sprawia, że materac jest wyjątkowo odporny na odkształcenia. Błękitny marmur, czyli żelowa pianka, skonstruowana jest z milionów komórek, która optymalizuje proces transportowania ciepła i wilgoci, przez co Janpol Moon jest modelem oddychającym i minimalizującym ryzyko przegrzania organizmu. Nie tylko stabilnie podtrzymuje kręgosłup, ale także wspaniale dostosowuje się do naturalnych krzywizn ciała. Nowe rozwiązanie pod postacią podłużnych i poprzecznych nacięć typu gofer odpowiednio wentyluje powietrze znajdujące się między użytkownikiem a podłożem. Wspomaga także równomierne rozłożenie masy ciała, dzięki czemu mięśnie mogą zostać odciążone i odpowiednio zregenerowane. Janpol Moon to produkt dwustronny. Na odwrocie znajduje się piana hybrydowa, która ułożona została w siedmiostrefowy fizjosystem dla mocniejszego wsparcia kręgosłupa.

Do modelu Janpol Moon można wybrać jeden z dostępnych pokrowców. Pierwszy zawiera piankę termoelastyczną dla wspomagania komfortu jednak nie posiada możliwości prania. Drugi natomiast można prać, ale pozbawiony jest termoelastycznej warstwy.


Janpol Moon - pokrowce (do wyboru)

Pokrowiec Pixel

Pokrowiec Pixel - miękki i puszysty, nie powodujący podrażnień skóry pokrowiec wysokiej jakości, w którym zastosowano powłokę Sanitized® - jej zadaniem jest zapobieganie rozwojowi pleśni, grzybów i bakterii oraz powstawaniu plam i nieprzyjemnych zapachów. Górna warstwa pokrowca została przepikowana pianką termoelastyczną. Dolną część tworzy materiał Antyslip, który zapobiega przesuwaniu się materaca na podstawie. Ze względu na dwustronność materaca Janpol Moon, przy zmianie strony należy zamienić miejscami obie części pokrowca. Pokrowiec nieprzeznaczony do prania. 

Pokrowiec Silver Protect

Pokrowiec Silver Protect - antyalergiczny, miękki w dotyku pokrowiec wysokiej jakości, który dzięki powłoce zawierającej srebro skutecznie zapobiega alergiom, rozwojowi bakterii oraz nieprzyjemnym zapachom. Zastosowanie srebra powoduje również, że pokrowiec ten nie elektryzuje się i tym samym nie przyciąga kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Janpol Moon - właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

5 lat gwarancji!

5 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 5 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Pianka Hybrid

Pianka Hybrid - odporna na eksploatację, lekka pianka poliuretanowa o zwiększonej gęstości; jej struktura przypomina pianki wysokoelastyczne.

Pianka żelowa

Pianka żelowa - wyjątkowo elastyczna, oddychająca pianka o strukturze składającej się z niespotykanej dotąd ilości komórek, dzięki czemu bardzo dobrze przewodzi ciepło i odprowadza wilgoć; jest trwała i odporna na odkształcenia.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.

Dostępne rozmiary
80x190 80x200 90x190 90x200 100x190 100x200 120x190 120x200 140x190 140x200 160x190 160x200 180x190 180x200 200x190 200x200
Okres gwarancji
5 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Pokrowiec
Pixel lub Silver Protect
Sposób pakowania
rolowany lub na płasko (o sposobie pakowania decyduje producent)
Twardość materaca
twardy
Wkład
Pianka hybrydowa, pianka żelowa
Wysokość materaca
23 cm
Sprawdź opinie o produkcie: JANPOL MOON – materac piankowy.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Oceń 

Materac Janpol Moon kupilismy z zona jakis czas temu, sprawuje sie bez zarzutu. Sama dostawa tez odbyla sie tak jak powinna, dobry kontakt ze sklepem. Polecamy.

Napisz swoją opinię

JANPOL MOON – materac piankowy

Napisz swoją opinię

Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu