Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sprawdź szczegóły i opinie dotyczące materaca Janpol Bella. Kup materac Janpol Bella w Sleeping House. Tylko u nas darmowa dostawa!
Janpol

JANPOL BELLA – materac wysokoelastyczny, piankowy

 • Materac o średniej twardości
 • 5 lat gwarancji
 • Materac o dwóch twardościach
 • Siedem stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Pianka wysokoelastyczna
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 40°C

1-14 dni

1 058,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Janpol Bella jest skrojony na miarę najwyższych oczekiwań. Dzięki dwóm zróżnicowanym stronom twardości jego użytkownik może dostosowywać warunki wypoczynku do aktualnych potrzeb. Model ten został wykonany z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają zdrowy i regenerujący sen. Jest także bezpieczny dla alergików.

W materacu Janpol Bella połączono dwie pianki wysokoelastyczne o odmiennych poziomach twardości - zostały zestawione tak, by wzajemnie się uzupełniały. Cechą charakterystyczną dla wypełnienia tego rodzaju jest wyjątkowa elastyczność, która pozwala na bardzo dokładne dostosowywanie się do krzywizn ciała użytkownika. Obecność 7 stref twardości w obrębie materaca zapewnia delikatny masaż sylwetki i dodatkowo wspomaga proces wspierania zwłaszcza tych jej odcinków, które za dnia są najbardziej obciążone. Dzięki tak dobrej stabilizacji szkieletu, możliwe jest pełne rozluźnienie mięśni i regeneracja organizmu podczas snu. Po nocy spędzonej na materacu Janpol Bella nie odczuwa się napięcia, zesztywnienia - wręcz przeciwnie, ma się mnóstwo energii i chęci do działania. Miększa ze stron materaca Janpol Bella będzie odpowiednia dla osób poszukujących podłoża, w które delikatnie otuli je podczas snu, natomiast twardsza usatysfakcjonuje tych, którzy oczekują naprawdę stabilnego wsparcia dla kręgosłupa. Niewątpliwym atutem pianki HR jest otwarta struktura komórkowa, która gwarantuje wysoki stopień wentylacji i pozwala ciału oddychać. Ta budowa pozwala na swobodny przepływ powietrza wewnątrz wkładu oraz przyspiesza odparowywanie nagromadzonej wilgoci. Wszystko to sprawia, że na powierzchni komponentu nie rozmnażają się roztocza, bakteria, grzyby, pleśnie i inne chorobotwórcze organizmy.

Materac Janpol Bella wyposażono w pokrowiec elastyczny i miękki pokrowiec Spin łatwy do utrzymania w czystości. Inny dostępny pokrowiec dla tego materaca: Silver Protect.


Pokrowiec

Spin width=

Spin - elastyczny, odporny na eksploatację i miękki w dotyku pokrowiec, który poprawia elastyczność punktową materaca. Wykończenie powłoką Sanitized® sprawia, że skutecznie zapobiega namnażaniu pleśni, bakterii i grzybów. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.

Pokrowiec Silver Protect

Pokrowiec Silver Protect - antyalergiczny, miękki w dotyku pokrowiec wysokiej jakości, który dzięki powłoce zawierającej srebro skutecznie zapobiega alergiom, rozwojowi bakterii oraz nieprzyjemnym zapachom. Zastosowanie srebra powoduje również, że pokrowiec ten nie elektryzuje się i tym samym nie przyciąga kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

5 lat gwarancji!

5 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 5 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Jej właściwości sprawiają, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika, pozwalając na jego regenerację i tym samym zapewniając zdrowy i komfortowy sen.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary80x190, 90x190, 80x200, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 200x190, 200x200
Sposób pakowaniamaterac rolowany
Okres gwarancji5 lat
Cechydla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla alergików
Wysokość materacaok. 24 cm
Twardość materacaśredni
WkładPianka wysokoelastyczna
PokrowiecSpin lub Silver Protect
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

JANPOL BELLA – materac wysokoelastyczny, piankowy

JANPOL BELLA – materac wysokoelastyczny, piankowy

Napisz opinię

Path:> > JANPOL BELLA – materac wysokoelastyczny, piankowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni