Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Kup na raty

Zapoznaj się z szeroką ofertą materacy oferowanych przez sklep internetowy SleepingHouse! W trosce o komfort oraz satysfakcję naszych Klientów proponujemy starannie wykonane materace najwyższej jakości. Chętnie sięgamy po nowoczesne rozwiązania, hipoalergiczne wkłady lub materiały, które zwiększają komfort snu i mają działanie medyczne. W sklepie internetowym SleepingHouse można znaleźć wiele materacy różnego rodzaju - piankowe, kieszeniowe, lateksowe, a nawet termoelastyczne dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika. Istotny jest fakt, że współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami, aby mieć pewność, iż proponowane przez nas materace są najwyższej jakości. Wszystkie dostępne na stronie produkty zostały dokładnie opisane, aby Klient mógł szczegółowo zapoznać się z ofertą. W razie pytań chętnie służymy pomocą - nasi konsultanci telefoniczni bądź dostępni online z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać materac dopasowany do Twoich potrzeb.

Materasso
Nowy  MATERASSO HYBRID DUOSPRING – materac kieszeniowy, sprężynowy

MATERASSO HYBRID DUOSPRING – materac kieszeniowy, sprężynowy

  • Siedem stref twardości
  • Materac antyalergiczny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • 6 lat gwarancji
  • Pianka Greengel

1-14 dni

2 365,00 zł

- +


Negocjuj cenę


Materac Materasso Hybrid Duospring – łączy w sobie dwa rodzaje wypełnień: wkład sprężynowy oraz warstwy piankowe. Dzięki temu w jednym modelu połączono właściwości każdego z nich, uzyskując unikalny i uniwersalny produkt. Ze względu na zdolności do powstrzymywania rozwoju roztoczy i innych drobnoustrojów nadaje się on dla alergików. Z kolei wysoka elastyczność punktowa i podział na 7 stref twardości czyni materac Materasso Hybrid Duospring idealnym produktem dla osób zmagających się z chorobami układu kostnego.

Materasso Hybrid Duospring to nowoczesny materac sprężynowy, który wykorzystuje podwójny wkład sprężyn hybrydowych. Ich elastyczność i sprężystość jest dodatkowo wspierana przez system mikrosprężyn kieszeniowych nadających konstrukcji komfort porównywalny z wysokiej jakości materacami piankowymi. Twardość materaca jest różna na każdej z jego stron, dzięki czemu możliwe jest niezwykle precyzyjne dobranie jej poziomu do swoich potrzeb i preferencji. Bardziej miękka strona wykorzystuje niezwykle zaawansowaną technologicznie piankę klasy HRC, jaką jest piana EvoPoreHRC. Ten wysokiej jakości materiał nie tylko gwarantuje wysoki komfort wypoczynku, ale przede wszystkim znacząco zwiększa wytrzymałość materaca na takie czynniki jak temperatura, wilgoć czy też nacisk. Z kolei dolna warstwa, stanowiąca twardszą stronę materaca Materasso Hybrid Duospring, wykorzystuje naturalną piankę Aloe Vera, która zawiera aktywne mikrokapsułki z leczniczym i antybakteryjnym aloesem. Jej warstwa stanowi skuteczną barierę dla rozwoju roztoczy kurzu domowego oraz innych szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Komfortowy, ergonomiczny układ 7 stref twardości w materacu pozwala na odprężenie napiętych mięśni kręgosłupa i daje szkieletowi możliwość maksymalnej regeneracji.

Materac Materasso Hybrid Duospring powleczono w specjalistyczny, nowoczesny pokrowiec Silver Jump, który dzięki jonizacji cząsteczkami srebra, skutecznie ogranicza działanie pyłków roślin, umożliwiając tym samym głęboki sen nawet alergikom.


Pokrowiec

Silver Jump

Pokrowiec Silver Jump - specjalistyczny, nowoczesny pokrowiec przepikowany włóknem klimatyzującym. Dzięki poddaniu procesowi jonizacji cząstkami srebra, ogranicza szkodliwe działanie pyłków roślin – w efekcie jest bezpieczny także dla osób cierpiących na alergie. Pokrowiec można prać w temperaturze 60°C.


Właściwości materaca

6 lat gwarancji!

6 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 6 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyna Multipocket - każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może pracować niezależnie – takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

Pianka EvoPoreHRC

Pianka EvoPoreHRC - bardzo wytrzymała, elastyczna i stabilna pianka HRC należąca do nowej generacji materiałów wykorzystywanych do produkcji materacy; wykazuje szczególną odporność na eksploatację oraz wilgoć i temperaturę.

Pianka Aloe Vera

Pianka Aloe Vera - antyalergiczna pianka, w której wnętrzu ukryte zostały mikrokapsułki z wyciągiem z liści aloesu; pianka sprzyja regeneracji skóry i zapewnia optymalne podparcie ciała podczas odpoczynku.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania materac rolowany
Okres gwarancji 6 lat
Cechy dla par, dla singli, dla alergików, dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca ok. 26 cm
Wkład Wkład sprężynowy, pianka EvoPoreHRC, pianka Aloe Vera
Pokrowiec Silver Jump
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO HYBRID DUOSPRING – materac kieszeniowy, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni