Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Kup na raty

Zapoznaj się z szeroką ofertą materacy oferowanych przez sklep internetowy SleepingHouse! W trosce o komfort oraz satysfakcję naszych Klientów proponujemy starannie wykonane materace najwyższej jakości. Chętnie sięgamy po nowoczesne rozwiązania, hipoalergiczne wkłady lub materiały, które zwiększają komfort snu i mają działanie medyczne. W sklepie internetowym SleepingHouse można znaleźć wiele materacy różnego rodzaju - piankowe, kieszeniowe, lateksowe, a nawet termoelastyczne dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika. Istotny jest fakt, że współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami, aby mieć pewność, iż proponowane przez nas materace są najwyższej jakości. Wszystkie dostępne na stronie produkty zostały dokładnie opisane, aby Klient mógł szczegółowo zapoznać się z ofertą. W razie pytań chętnie służymy pomocą - nasi konsultanci telefoniczni bądź dostępni online z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać materac dopasowany do Twoich potrzeb.

Materasso
Nowy MATERASSO NATURA ALOE – materac piankowy

MATERASSO NATURA ALOE – materac piankowy

  • Siedem stref twardości
  • Materac antyalergiczny
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • 6 lat gwarancji
  • Pianka Lavender

1-14 dni

1 086,00 zł

- +


Negocjuj cenę


Materasso Natura Aloe – to doskonała propozycja dla tych, którym zależy na produkcie bliskim naturze i jej zasobom. Do jego stworzenia wykorzystano takie tworzywa jak pianka Lavender czy też pianka Aloe Vera. Ich właściwości gwarantują komfortowy wypoczynek - nie tylko świetnie dostosowują się one do anatomicznych krzywizn, lecz także ułatwiają zasypianie i ograniczają rozwój szkodliwych drobnoustrojów.

Materasso Natura Aloe to średniotwardy materac, którego serce stanowi wkład z pianki Lavender o dużej gęstości. Dodatkowo na jej powierzchni znajdują się specjalne nacięcia tworzące naturalny, ergonomiczny układ siedmiu stref twardości. Dzięki temu podziałowi materac jeszcze lepiej może dopasowywać swój kształt do naturalnych krzywizn sylwetki użytkownika. Nacięcia w pianie Lavender są też doskonałym rozwiązaniem wspomagającym wentylację materaca - zapobiegają one powstawaniu przykrych zapachów oraz nadmiernemu przegrzewaniu się podczas snu. Zawartość olejku lawendowego tworzy środowisko niesprzyjające rozwojowi szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów takich jak roztocza, grzyby i pleśnie, zapewniając właściwości antybakteryjne. Materac Materasso Natura Aloe wykorzystuje również moc pianki Aloe Vera. To nowoczesne tworzywo, które w swojej otwartokomórkowej strukturze zawiera aktywne mikrokapsułki z aloesem. Pod wpływem nacisku, ciepła i tarcia otwierają się, uwalniając przy tym roślinny ekstrakt. Podobnie jak lawenda, również aloes ma właściwości antybakteryjne. Materac Materasso Natura Aloe jest polecany przede wszystkim dla alergików, ponieważ ze względu na zastosowane w nim tworzywa zapewnia on higieniczne warunki wypoczynku, które pozwolą wyspać się nawet osobom zmagającym się z poważnymi alergiami.

Antybakteryjnymi właściwościami wyróżnia się także pokrowiec Greenfirst, którym powleczony został materac. Aby zapewnić jeszcze wyższy poziom czystości, można go zdjąć i wyprać w temperaturze 60 stopni.


Pokrowiec

Greenfirst

Pokrowiec Greenfirst - antybakteryjny pokrowiec, który przepikowano włóknem klimatyzującym gwarantującym odpowiednią wymianę powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec skutecznie chroni wkład przed rozwojem i gromadzeniem szkodliwych dla zdrowia kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów. Pralny w temperaturze 60°C.


Właściwości materaca

6 lat gwarancji!

6 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 6 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pianka Lavender

Pianka Lavender - ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia pianka wykazująca dużą elastyczność i wytrzymałość na odkształcenia; została nasączona 100% naturalnym olejkiem lawendowym, który zapobiega rozwojowi i gromadzeniu się alergenów, roztoczy i grzybów; działa kojąco i relaksująco.

Pianka Aloe Vera

Pianka Aloe Vera - antyalergiczna pianka, w której wnętrzu ukryte zostały mikrokapsułki z wyciągiem z liści aloesu; pianka sprzyja regeneracji skóry i zapewnia optymalne podparcie ciała podczas odpoczynku.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania materac rolowany
Okres gwarancji 6 lat
Cechy dla par, dla singli, dla alergików, dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca ok. 20 cm
Twardość materaca średni
Wkład Pianka Aloe Vera o wys. 6 cm, pianka Lavender o wys. 6 cm
Pokrowiec Greenfirst
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO NATURA ALOE – materac piankowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni