Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Kup na raty

Zapoznaj się z szeroką ofertą materacy oferowanych przez sklep internetowy SleepingHouse! W trosce o komfort oraz satysfakcję naszych Klientów proponujemy starannie wykonane materace najwyższej jakości. Chętnie sięgamy po nowoczesne rozwiązania, hipoalergiczne wkłady lub materiały, które zwiększają komfort snu i mają działanie medyczne. W sklepie internetowym SleepingHouse można znaleźć wiele materacy różnego rodzaju - piankowe, kieszeniowe, lateksowe, a nawet termoelastyczne dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika. Istotny jest fakt, że współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami, aby mieć pewność, iż proponowane przez nas materace są najwyższej jakości. Wszystkie dostępne na stronie produkty zostały dokładnie opisane, aby Klient mógł szczegółowo zapoznać się z ofertą. W razie pytań chętnie służymy pomocą - nasi konsultanci telefoniczni bądź dostępni online z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać materac dopasowany do Twoich potrzeb.

Materasso
Nowy MATERASSO ALOE THERAPY – materac piankowy

MATERASSO ALOE THERAPY – materac piankowy

  • Materac o dwóch twardościach
  • Siedem stref twardości
  • Materac antyalergiczny
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • 6 lat gwarancji
  • Pianka Neroli

1-14 dni

1 641,00 zł

- +


Negocjuj cenę


Materasso Aloe Therapy – został zaprojektowany z komponentów pochodzenia naturalnego, takich jak olej z kwiatów kwitnącej pomarańczy czy też aloes. Dzięki zastosowaniu dwóch odmiennych twardości na każdej ze stron materaca, jest on doskonałym wyborem dla osób, którym trudno podjąć decyzję w tej kwestii. Obecność olejków eterycznych w piankach, które budują materac sprawia, że ma on właściwości terapeutyczne, ułatwia zasypianie oraz zabija szkodliwe drobnoustroje.

Każda ze stron materaca Materasso Aloe Therapy odznacza się innym stopniem twardości, dzięki czemu wystarczy go obrócić, aby móc cieszyć się “nowym” podłożem. Po jednej ze stron zastosowano naturalny wkład z pianki Neroli produkowanej przy użyciu ekskluzywnego olejku z kwiatów neroli - kwitnącej pomarańczy, którą zbiera się ręcznie, a następnie poddaje procesowi destylacji. Ekstrakt z neroli ma właściwości odprężające, dlatego też ułatwia zasypianie, a ponadto wspomaga pracę układu krążenia i ma działanie antybakteryjne. Walkę z drobnoustrojami wspomaga też wkład znajdujący się z drugiej strony materaca, czyli pianka Aloe Vera. Zawiera ona mikroaktywne kapsułki z wyciągiem z liści aloesu. Warto zwrócić uwagę również na strukturę materaca Materasso Aloe Therapy, ponieważ znajdujące się na jego powierzchni nacięcia konturowe pozwalają na pełne rozluźnienie i, co za tym idzie, odprężenie kręgosłupa podczas snu.

Z kolei specjalny pokrowiec Aloe Vera wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, które mają na celu poprawę jakości wypoczynku. Wyposażono go między innymi w specjalny pas wentylujący 3D. Pozwala to na utrzymanie maksymalnie wysokiej higieny podczas użytkowania materaca, gdyż taśmy 3D odprowadzają wilgoć i wspierają wymianę powietrza między podłożem a otoczeniem. W efekcie sen na materacu Materasso Aloe Therapy jest naprawdę głęboki i odświeżający.


Pokrowiec

Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera - naturalny pokrowiec nasączony ekstraktem z aloesu zawierającym enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które sprzyjają regeneracji skóry i wpływają korzystnie na jej ogólną kondycję; tkanina ułatwia również spokojny, odprężający sen. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C.


Właściwości materaca

6 lat gwarancji!

6 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 6 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

Pianka Neroli

Pianka Neroli - pianka wysokoelastyczna charakteryzująca się podwyższoną gęstością; dzięki zawartości olejków eterycznych z kwiatów gorzkiej pomarańczy Neroli uwalnianych pod wpływem temperatury wykazuje pozytywny wpływ na kondycję skóry.

Pianka Aloe Vera

Pianka Aloe Vera - antyalergiczna pianka, w której wnętrzu ukryte zostały mikrokapsułki z wyciągiem z liści aloesu; pianka sprzyja regeneracji skóry i zapewnia optymalne podparcie ciała podczas odpoczynku.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania materac rolowany
Okres gwarancji 6 lat
Cechy dla par, dla singli, dla alergików, dwustronny (odwracalny), dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca ok. 21 cm
Twardość materaca twardy
Wkład Pianka Neroli o wys. 6 cm, pianka Aloe Vera o wys. 12 cm
Pokrowiec Aloe Vera
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO ALOE THERAPY – materac piankowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni