Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Bedding

BEDDING SUITE - materac termoelastyczny, piankowy

  • Materac o średniej twardości
  • Materac twardy
  • 10 lat gwarancji
  • Siedem stref twardości
  • Materac antyalergiczny
  • Materac odwracalny
  • Zamek rozdzielczy
  • Pianka Memorybed XD
  • Pianka Elasgum
  • Pianka Fly-Dry

1-7 dni

3 249,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Bedding Suite - opis produktu

Bedding Suite to wysokiej jakości materac piankowy z kolekcji Smart Bedding o zróżnicowanej budowie. Na czterowarstwowe wypełnienie składają się trzy typy pianek: Elasgum, MemoryBed oraz Fly-Dry. Materac dostępny w dwóch twardościach do wyboru: H2 i H3.

Podstawę materaca Bedding Suite stanowi wysokoelastyczne tworzywo Elasgum, które pozwala na idealne dopasowanie się podłoża do sylwetki użytkownika. Ponadto sprawia, że produkt zyskuje na elastyczności, sprężystości i przewiewności. Kolejne dwa poziomy tworzy pianka MemoryBed – materiał ten „wyczuwa” ciepło i pod jego wpływem staje się plastyczny, przybierając odpowiedni kształt i tym samym podpierając poszczególne części ciała w stopniu, którego potrzebują. Ostatnią warstwą wypełnienia jest pianka Fly-Dry, która pozwala na odprowadzanie wilgoci z materaca, nie dopuszczając tym samym do namnażania bakterii w jego wnętrzu. Wykorzystanie jej nadaje produktowi cechy antyalergiczne. Wspomniane wyżej tworzywo jest dodatkowo wspierane przez taśmę 3D, którą obszyte są boki pokrowca materaca. Pozwala ona na jeszcze lepszą wymianę powietrza między wnętrzem łóżka a otoczeniem. Dodatkowym atutem Bedding Suite jest pokrowiec Optical uszyty z wysokiej jakości tkaniny.Bedding Suite - pokrowiec

Pokrowiec Silky

Pokrowiec Silky - miękki w dotyku, lekki pokrowiec wykonany z chłodnego jedwabiu, który skutecznie reguluje temperaturę ciała użytkownika podczas snu. Pokrowiec składa się z tworzywa Trilogy, czyli dwustronnej „wyściółki” z bawełny, silikonowanego poliestru i wełny – materiał ten zawiera w sobie włókna przyjazne dla skóry oraz innowacyjne włókna techniczne.


Bedding Suite - właściwości

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Gwarancja 10 lat

10 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 10-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości -materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka Elasgum

Pianka Elasgum - lekka, aktywna pianka o bardzo dużej elastyczności; gwarantuje optymalne podparcie dla ciała i odczuwalny komfort w czasie odpoczynku; umożliwia właściwą wymianę powietrza wewnątrz materaca.

Pianka MemoryBed XD

Pianka MemoryBed XD - pianka o właściwościach termoelastycznych – pod wpływem ciepła i nacisku dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała użytkownika; jej gęsta struktura molekularna zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa.

Pianka Fly-Dry

Pianka Fly-Dry - higieniczna pianka poliuretanowa o otwartokomórkowej strukturze; sprzyja odpowiedniej wentylacji wkładu oraz odprowadzaniu wilgoci.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.


Dostępne rozmiary80x200, 90x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji10 lat
Cechydla dużych i ciężkich, dla par, dla dzieci i młodzieży, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla alergików
Wysokość materaca26 cm
Twardość materacatwardy
Wkładpianka Elasgum, pianka MemoryBed, pianka Fly-Dry
PokrowiecSilky
Czas realizacji zamówienia1-7 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

BEDDING SUITE - materac termoelastyczny, piankowy

BEDDING SUITE - materac termoelastyczny, piankowy

Napisz opinię

Path:> > BEDDING SUITE - materac termoelastyczny, piankowy
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni