Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Bedding

BEDDING RELAIS - materac termoelastyczny, piankowy

  • Materac twardy
  • 10 lat gwarancji
  • Siedem stref twardości
  • Materac antyalergiczny
  • Materac odwracalny
  • Zamek rozdzielczy
  • Pianka Memorybed XD
  • Pianka Elasgum
  • Pianka Elasgum HR

1-7 dni

2 799,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Bedding Relais - opis produktu

Bedding Relais to materac piankowy należący do ekskluzywnej kolekcji produktów Smart Bedding, w którym zastosowano aż trzy różne typy materiałów. Ich zestawienie razem stworzyło niepowtarzalny produkt o wielu właściwościach.

Spodnie warstwy materaca Bedding Relais został wykonany z wysokiej jakości, odpornego na użytkowanie tworzywa poliuretanowego Elasgum o otwartokomórkowej budowie. Dzięki niemu możliwe jest odprowadzanie wilgoci z wnętrza materaca i zapobieganie namnażaniu się drobnoustrojów. Ponadto jest to materiał wyróżniający się wysokim poziomem higieniczności, co sprawia, że produkt pozostaje doskonałą propozycją dla alergików. Powierzchnię styczną z ciałem użytkownika tworzy materiał termoelastyczny MemoryBed XD - jego właściwości pozwalają na zmianę kształtu w zależności od tego, jaki jest kontakt z wytwarzanym przez ciało użytkownika ciepłem. Materac Bedding Relais otula miękki pokrowiec Silky z dodatkiem jedwabiu, dzięki czemu całość zyskuje niezwykle przyjemną w dotyku powierzchnię. Ponadto naturalna tkanina o chłodnym splocie działa jak klimatyzacja, zapewniając użytkownikowi optymalną temperaturę w trakcie snu.


Bedding Relais - pokrowiec

Pokrowiec Silky

Pokrowiec Silky - miękki w dotyku, lekki pokrowiec wykonany z chłodnego jedwabiu, który skutecznie reguluje temperaturę ciała użytkownika podczas snu. Pokrowiec składa się z tworzywa Trilogy, czyli dwustronnej „wyściółki” z bawełny, silikonowanego poliestru i wełny – materiał ten zawiera w sobie włókna przyjazne dla skóry oraz innowacyjne włókna techniczne.


Bedding Relais - właściwości

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Gwarancja 10 lat

10 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 10-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości -materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka Elasgum

Pianka Elasgum - lekka, aktywna pianka o bardzo dużej elastyczności; gwarantuje optymalne podparcie dla ciała i odczuwalny komfort w czasie odpoczynku; umożliwia właściwą wymianę powietrza wewnątrz materaca.

Pianka Elasgum HR

Pianka Elasgum HR - pianka poliuretanowa o otwartokomórkowej strukturze; zapewnia wygodę i optymalną wymianę powietrza wewnątrz materaca.

Pianka MemoryBed XD

Pianka MemoryBed XD - pianka o właściwościach termoelastycznych – pod wpływem ciepła i nacisku dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała użytkownika; jej gęsta struktura molekularna zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.


Dostępne rozmiary80x200, 90x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji10 lat
Cechydla dużych i ciężkich, dla par, dla dzieci i młodzieży, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla alergików
Wysokość materaca23 cm
Twardość materacatwardy
Wkładpianka Elasgum, pianka Elasgum HR, pianka MemoryBed XD
PokrowiecSilky
Czas realizacji zamówienia1-7 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

BEDDING RELAIS - materac termoelastyczny, piankowy

BEDDING RELAIS - materac termoelastyczny, piankowy

Napisz opinię

Path:> > BEDDING RELAIS - materac termoelastyczny, piankowy
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni