Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Kup na raty

Zapoznaj się z szeroką ofertą materacy oferowanych przez sklep internetowy SleepingHouse! W trosce o komfort oraz satysfakcję naszych Klientów proponujemy starannie wykonane materace najwyższej jakości. Chętnie sięgamy po nowoczesne rozwiązania, hipoalergiczne wkłady lub materiały, które zwiększają komfort snu i mają działanie medyczne. W sklepie internetowym SleepingHouse można znaleźć wiele materacy różnego rodzaju - piankowe, kieszeniowe, lateksowe, a nawet termoelastyczne dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika. Istotny jest fakt, że współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami, aby mieć pewność, iż proponowane przez nas materace są najwyższej jakości. Wszystkie dostępne na stronie produkty zostały dokładnie opisane, aby Klient mógł szczegółowo zapoznać się z ofertą. W razie pytań chętnie służymy pomocą - nasi konsultanci telefoniczni bądź dostępni online z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać materac dopasowany do Twoich potrzeb.

Bedding

BEDDING ENERGICA - materac kieszeniowy, sprężynowy

  • Materac twardy
  • 10 lat gwarancji
  • Siedem stref twardości
  • Materac antyalergiczny
  • Sprężyny kieszeniowe
  • Materac odwracalny
  • Pianka Elasgum

1-7 dni

1 849,00 zł

- +


Negocjuj cenę


Bedding Energica to komfortowy materac należący do serii produktów Smart Bedding. Jego wnętrze stanowi wysokiej jakości wkład kieszeniowy oraz warstwa delikatnej pianki Elasgum.

Rolę podstawy materaca Bedding Energica pełni 700 sprężyn zamkniętych w ergonomicznych kieszeniach, które odpowiadają za punktowe podparcie sylwetki. Poszczególne komory, poprzedzielane są warstwą przepuszczalnego materiału, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Dodatkowo poszczególne sprężyny pracują niezależnie od siebie, dzięki czemu potrafią lepiej reagować na nacisk poszczególnych partii ciała. Powierzchnia sprężynowego rdzenia została przykryta otwartokomórkową pianką Elasgum, która z łatwością dopasowuje się do kształtu sylwetki. Pozwala odciążyć kręgosłup i tłumić napięcie zwrotne wytwarzane przez rdzeń materaca. Ponadto dzięki swojej budowie zapewnia wysoki poziom higieny i odpowiednią wentylację, co zapobiega rozwojowi bakterii i gromadzeniu się kurzu. Tym samym sprawia, że materac Bedding Energica jest świetną propozycją również dla osób zmagających się z dokuczliwą alergią. Właściwości antyalergiczne produktu wzmacnia specjalnie do tego celu przygotowany pokrowiec Sensity wykonany z wysokiej jakości bawełny, zapobiegający gromadzeniu się wilgoci. Po bokach materaca zastosowano taśmę 3D, która dodatkowo stymuluje przepływ powietrza między materacem a pomieszczeniem.


Pokrowiec

Pokrowiec Sensity

Pokrowiec Sensity - antyalergiczny, ekologiczny pokrowiec, który powstał na podstawie najnowocześniejszych technologii. Zawarte w nim naturalne bakterie probiotyczne ukryte w mikrokapsułkach nie dopuszczają do gromadzenia na powierzchni materaca alergenów, szkodliwych bakterii i roztoczy, neutralizują również zapachy. Pokrowiec stanowi alternatywę dla antybiotyków i środków biobójczych. Pralny w temperaturze do 60°C.


Właściwości materaca

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Gwarancja 10 lat

10 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 10-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości -materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka Elasgum

Pianka Elasgum - lekka, aktywna pianka o bardzo dużej elastyczności; gwarantuje optymalne podparcie dla ciała i odczuwalny komfort w czasie odpoczynku; umożliwia właściwą wymianę powietrza wewnątrz materaca.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyna Multipocket - każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może pracować niezależnie – takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.


Dostępne rozmiary 80x200, 90x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania na płasko
Okres gwarancji 10 lat
Cechy dla alergików, dla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca 23 cm
Twardość materaca twardy
Wkład 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie pianka Elasgum
Pokrowiec Sensity
Czas realizacji zamówienia 1-7 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Napisz opinię

Path: > > BEDDING ENERGICA - materac kieszeniowy, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni