Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO SWISS DYNAMIC - materac piankowy

  • Materac o średniej twardości
  • Siedem stref twardości
  • Antyalergiczny
  • Materac elastyczny
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • 6 lat gwarancji
  • Pianka AventO2
  • Pianka Nightfly

1-14 dni

1 488,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Swiss Dynamic - opis produktu

Materasso Swiss Dynamic to materac piankowy, który został stworzony z dwóch rodzajów pianek o otwartej strukturze komórkowej, przez co charakteryzuje się bardzo dobrą cyrkulacją powietrza wewnątrz wkładu. To idealny materac dla tych, którzy stawiają na wysoki poziom komfortu.

Jedną warstwę w materacu Materasso Swiss Dynamic stanowi pianka AventO2, która powstała na bazie naturalnych składników, takich jak olejek lawendowy i szwajcarskie rośliny. Charakteryzuje się ona bardzo dużą wytrzymałością, poza tym jest przewiewna i doskonale odprowadza wilgoć. Z kolei pianka Nightfly jest wyjątkowo odporna na rozwój pleśni oraz grzybów. Oba tworzywa bardzo dobrze dopasowują się do ciała użytkownika - materac posiada aż siedem stref twardości, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania. Dzięki użyciu bezpiecznych dla środowiska materiałów, materac jest w pełni bezpieczny dla skóry i polecany także alergikom.

Nie bez znaczenia jest także zastosowany w materacu Materasso Swiss Dynamic pokrowiec Lavender, którego tkanina została nasączona olejkiem lawendowym - taki zabieg zdecydowanie zwiększa komfort snu. Zastosowane tu włókno klimatyzujące zapewnia lepszą cyrkulację powietrza. Aby utrzymać pokrowiec w czystości, można go prać w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.Materasso Swiss Dynamic - pokrowiec

Pokrowiec Lavender

Pokrowiec Lavender - antybakteryjny, odporny na eksploatację pokrowiec, który nasączono olejkiem lawendowym; wykazuje nie tylko działanie ograniczające rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów, bakterii i pleśni, ale również redukuje stres, odpręża i sprzyja spokojnemu, głębokiemu snu. Dzięki zastosowaniu pasa 3D zapewnia prawidłową wentylację wewnątrz materaca. Pokrowiec jest zdejmowalny, można go prać w temperaturze do 60°C.


Materasso Swiss Dynamic - właściwości

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

6 lat gwarancji!

6 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 6 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Pianka AventO2

Pianka AventO2 - innowacyjna pianka, która powstała na bazie olejku lawendowego i szwajcarskich roślin; połączenie to stanowi klucz do zwiększenia bezpieczeństwa zdrowia użytkownika, ograniczenia zjawiska utleniania się pianki, regeneracji w czasie snu oraz wysokiej przewiewności.

Pianka Nightfly

Pianka Nightfly - bezpieczna dla środowiska i zdrowia pianka produkowana na bazie wody; od tradycyjnych tworzyw tego typu wyróżnia ją większa elastyczność punktowa gwarantująca optymalne podparcie dla kręgosłupa; pianka zapewnia wysoki komfort snu.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania materac rolowany
Okres gwarancji 6 lat
Cechy dla alergików, dla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca 22 cm
Twardość materaca średni
Wkład Pianka AventO2 o wys. 12 cm, pianka Nightfly o wys. 4 cm
Pokrowiec Lavender
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO SWISS DYNAMIC - materac piankowy

MATERASSO SWISS DYNAMIC - materac piankowy

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO SWISS DYNAMIC - materac piankowy
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni