Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON

  • 2 lata gwarancji
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • Pianka Lazy-Foam

201,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Poduszka anatomiczna Materasso London to idealny produkt wykonany z pianki termoelastycznej, który sprawdzi się w przypadku wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, a także bezpieczeństwo snu.

Wypełnienie poduszki Materasso London stanowi pianka termoelastyczna Lazy-Foam, nazywana także “leniwą pianką”. Wykazuje ona właściwości reagowania na temperaturę i ciepło ciała użytkownika, dzięki czemu może idealnie dopasować się do jego naturalnych kształtów. Pianka mięknie, przez co waga może być równomiernie rozłożona, średni nacisk rozłożony, a to pozytywnie wpływa na organizm. Spanie na poduszce anatomicznej Materasso London sprawia, że użytkownik budzi się rano wypoczęty i bez bólu w okolicach karku. Warto zauważyć, że ta pianka sprawia także, że krew prawidłowo przepływa, a mięśnie są rozluźnione. Zapobiega ona również powstawaniu odleżyn. Produkt umieszczono w miękkim pokrowcu Lavender, który został nasączony naturalnym olejkiem z lawendy, który nie tylko nadaje poduszce pięknego aromatu, ale też relaksuje i odpręża.


Pokrowiec Lavender

Pokrowiec Lavender - antybakteryjny, odporny na eksploatację pokrowiec, który nasączono olejkiem lawendowym; wykazuje nie tylko działanie ograniczające rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów, bakterii i pleśni, ale również redukuje stres, odpręża i sprzyja spokojnemu, głębokiemu snu. Dzięki zastosowaniu pasa 3D zapewnia prawidłową wentylację wewnątrz materaca. Pokrowiec jest zdejmowalny, można go prać w temperaturze do 60°C.

Dostępne rozmiary 70x42x12
Okres gwarancji 2 lata
Wkład Termoelastyczna pianka Lazy Foam
Pokrowiec Lavender

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON

Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON

Napisz opinię

Path: > Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni