Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

Poduszka anatomiczna MATERASSO MADRID

  • 2 lata gwarancji
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • Pianka Lazy-Foam

1-14 dni

173,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Poduszka anatomiczna Materasso Madrid to idealna opcja zarówno dla osób, które śpią na boku, jak i na plecach. Niezależnie od przyjętej pozycji zapewnia ona doskonałe podparcie dla szyi i kręgosłupa.

Wnętrze poduszki anatomicznej Materasso Madrid stanowi nowoczesna pianka termoelastyczna Lazy-Foam, która jest określana także jako pianka leniwa. Jej specyficzna konstrukcja sprawia, że reaguje ona na ciepło i nacisk ciała użytkownika. Dzięki temu może idealnie dopasować się do jego naturalnych kształtów. Materiał mięknie, dzięki czemu waga użytkownika jest równomiernie rozłożona, a średni nacisk obniżony, co ma pozytywny wpływ na organizm. Wszystkie te właściwości sprawiają, że ma się uczucie komfortu na najwyższym poziomie, a rano budzi się wypoczętym, bez bólu głowy, ramion, karku czy mrowienia i szumu w uszach. Ponadto poduszka anatomiczna Materasso Madrid pozytywnie wpływa na przepływ krwi, pozwala na rozluźnienie mięśni i zapobiega powstawaniu odleżyn. Całość umieszczono w pokrowcu Aloe Vera, który nasączono ekstraktem z aloesu.


Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera - naturalny pokrowiec nasączony ekstraktem z aloesu zawierającym enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które sprzyjają regeneracji skóry i wpływają korzystnie na jej ogólną kondycję; tkanina ułatwia również spokojny, odprężający sen. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C.

Dostępne rozmiary 52x30x11
Okres gwarancji 2 lata
Wkład Termoelastyczna pianka Lazy Foam
Pokrowiec Aloe Vera
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Poduszka anatomiczna MATERASSO MADRID

Poduszka anatomiczna MATERASSO MADRID

Napisz opinię

Path: > Poduszka anatomiczna MATERASSO MADRID
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni