Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

Poduszka anatomiczna MATERASSO TERMOPUR

  • 2 lata gwarancji
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • Pianka Lazy-Foam

1-14 dni

139,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Poduszka anatomiczna Materasso Termopur to poduszka wyprodukowana z wyjątkowej, termoelastycznej pianki, która jest w stanie “zapamiętywać” kształt ciała jednocześnie pozytywnie wpływając na komfort odczuwany podczas snu. Użytkownik, który regularnie śpi na takiej poduszce, może zapomnieć o przypadłościach takich jak ból głowy, ramion, karku czy mrowienia i szumy w uszach.

Zastosowana w poduszce anatomicznej Materasso Termopur wyjątkowa pianka Lazy-Foam reaguje na ciepło i nacisk, dzięki czemu idealnie odwzorowuje naturalne krzywizny ciała użytkownika i bardzo dobrze podpiera kręgosłup w okolicy szyi. Mięknie pod wpływem ciepła, dzięki czemu ciężar ciała użytkownika jest równomiernie rozłożony - takie działanie pozwala na prawidłowy obieg krwi wewnątrz organizmu, relaks mięśni, a także zapobiega powstawaniu odleżyn. Poduszkę Materasso Termopur umieszczono w nasączonym aloesem pokrowcu Aloe Vera, który można zdjąć i wyprać w celu utrzymania higieny na najwyższym poziomie.


Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera - naturalny pokrowiec nasączony ekstraktem z aloesu zawierającym enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które sprzyjają regeneracji skóry i wpływają korzystnie na jej ogólną kondycję; tkanina ułatwia również spokojny, odprężający sen. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C.

Dostępne rozmiary 60x43x11
Okres gwarancji 2 lata
Wkład Termoelastyczna pianka Lazy Foam
Pokrowiec Aloe Vera
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Poduszka anatomiczna MATERASSO TERMOPUR

Poduszka anatomiczna MATERASSO TERMOPUR

Napisz opinię

Path: > Poduszka anatomiczna MATERASSO TERMOPUR
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni