Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO BABY SWISS - materac dziecięcy, piankowy

  • Materac o średniej twardości
  • 5 lat gwarancji
  • Antyalergiczny
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • Pianka AventO2

1-14 dni

581,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Baby Swiss to wysokoelastyczny dziecięcy materac piankowy, który stworzono z uwzględnieniem wszystkich potrzeb najmłodszych użytkowników. Jest bardzo wygodny i w pełni bezpieczny.

Materac Materasso Baby Swiss został stworzony z nowoczesnej pianki AventO2, którą wyprodukowano na bazie szwajcarskich roślin o leczniczych właściwościach – korzystnie wpływa na naskórek nie dopuszczając do pojawienia się podrażnień i reakcji alergicznych. Tworzywo to zostało odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu jest nie tylko wyjątkowo sprężyste, ale też doskonale dopasowuje się do ciała małego użytkownika. Pianka AventO2 charakteryzuje się również bardzo dobrą absorpcją wilgoci i świetną cyrkulacją powietrza wewnątrz wkładu, co zapobiega powstawaniu pleśni, roztoczy czy grzybów. Dzięki temu zyskuje się pewność, że dzieci, które cierpią na różnego rodzaju alergie, będą spać spokojnie, bez obaw o wystąpienie kataru czy kaszlu.

Materac Materasso Baby Swiss umieszczono w pokrowcu Lavender, którego powłoka została nasączona olejkiem z lawendy lekarskiej znanej ze swoich właściwości uspakajających. Poprawia to higienę produktu, a także pozwala na domową aromaterapię. Dodatkowo pokrowiec ten wyposażono w siatkę 3D, która usprawnia wymianę powietrza pomiędzy zawartością materaca a otoczeniem. Pokrowiec został wyposażony w zamek błyskawiczny ułatwiający jego zdejmowanie i pranie w temperaturze do 60°C.


Pokrowiec Lavender

Pokrowiec Lavender - antybakteryjny, odporny na eksploatację pokrowiec, który nasączono olejkiem lawendowym; wykazuje nie tylko działanie ograniczające rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów, bakterii i pleśni, ale również redukuje stres, odpręża i sprzyja spokojnemu, głębokiemu snu. Dzięki zastosowaniu pasa 3D zapewnia prawidłową wentylację wewnątrz materaca. Pokrowiec jest zdejmowalny, można go prać w temperaturze do 60°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

5 lat gwarancji!

5 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 5 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka AventO2

Pianka AventO2 - innowacyjna pianka, która powstała na bazie olejku lawendowego i szwajcarskich roślin; połączenie to stanowi klucz do zwiększenia bezpieczeństwa zdrowia użytkownika, ograniczenia zjawiska utleniania się pianki, regeneracji w czasie snu oraz wysokiej przewiewności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 60x120, 60x140, 70x140, 70x120
Sposób pakowania na płasko
Okres gwarancji 5 lat
Cechy dla dzieci i młodzieży, dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca 11 cm
Twardość materaca średni
Wkład Pianka AventO2 o wys. 9 cm
Pokrowiec Lavender
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO BABY SWISS - materac dziecięcy, piankowy

MATERASSO BABY SWISS - materac dziecięcy, piankowy

Napisz opinię

Path: > MATERASSO BABY SWISS - materac dziecięcy, piankowy
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni