Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO BABY DREAM - materac dziecięcy, piankowy

  • Materac o średniej twardości
  • Materac antyalergiczny
  • Pianka wysokoelastyczna
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • 3 lata gwarancji

1-14 dni

287,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Baby Dream to wysokoelastyczny dziecięcy materac piankowy należący do linii produktów marki Materasso. Gwarantuje on zdrowy i bezpieczny sen najmłodszym użytkownikom.

Na prawidłowy rozwój dziecka ma wpływ wiele czynników. Nie bez znaczenia jest także fakt, w jakich warunkach śpią. Materac Materasso Baby Dream zapewnia odpowiednie warunki do odpoczynku i regeneracji - kręgosłup jest właściwie podparty, a mięśnie nie są napięte. Wypełnienie stanowi nowoczesna pianka wysokoelastyczna, czyli dość lekki materiał o otwartokomórkowej, porowatej strukturze. Dzięki specjalnym kanalikom i uformowaniu pianka ta pozwala wkładowi pozbyć się nadmiaru wody, a w efekcie nie dopuszcza do rozwoju pleśni, bakterii czy grzybów. Materiał ten charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością i wytrzymałością na obciążenia, dzięki czemu posiada długą żywotność. Ponadto jej właściwości sprawiają, że utrzymuje stałą temperaturę ciała dziecka przez całą noc.

Materac dziecięcy Materasso Baby Dream został otoczony całkowicie bezpiecznym dla skóry dziecka pokrowcem Aloe Vera zawierającym naturalne substancje, takie jak ekstrakt z aloesu, które mają właściwości pielęgnujące. Ponadto pokrowiec ten jest bardzo delikatny w dotyku. W celu utrzymania higieny na najwyższym poziomie, można go zdjąć i wyprać w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera - naturalny pokrowiec nasączony ekstraktem z aloesu zawierającym enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które sprzyjają regeneracji skóry i wpływają korzystnie na jej ogólną kondycję; tkanina ułatwia również spokojny, odprężający sen. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

3 lata gwarancji!

3 lata gwarancji! - producent udziela na ten materac 3 lata gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Jej właściwości sprawiają, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika, pozwalając na jego regenerację i tym samym zapewniając zdrowy i komfortowy sen.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 60x120, 60x140, 70x140, 70x120
Sposób pakowania na płasko
Okres gwarancji 3 lata
Cechy dla dzieci i młodzieży, dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca 10 cm
Twardość materaca średni
Wkład wysokoelastyczna pianka o wys. 8 cm
Pokrowiec Aloe Vera
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO BABY DREAM - materac dziecięcy, piankowy

MATERASSO BABY DREAM - materac dziecięcy, piankowy

Napisz opinię

Path: > MATERASSO BABY DREAM - materac dziecięcy, piankowy
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni