Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO BABY COMFORT - materac dziecięcy, piankowy

  • Materac o średniej twardości
  • Materac antyalergiczny
  • Pianka wysokoelastyczna
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • 3 lata gwarancji

1-14 dni

206,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Baby Comfort to dziecięcy materac piankowy stworzony z myślą zarówno o niemowlętach, jak i nieco starszych dzieciach. Zastosowane w nim rozwiązania sprawiają, że jest on w pełni bezpieczny dla najmłodszych użytkowników.

Wypełnienie materaca Materasso Baby Comfort stanowi pianka wysokoelastyczna, która charakteryzuje się bardzo dużą sprężystością i elastycznością – dzięki tym właściwościom zapewnia stabilne podparcie dla młodego kręgosłupa pozwalając na jego prawidłowy rozwój. Poza tym porowata struktura materiału pozytywnie wpływa na jego przewiewność i umożliwia dostosowanie się do naturalnego kształtu ciała użytkownika. Bardzo dobra cyrkulacja powietrza wewnątrz materaca zapobiega także gromadzeniu wilgoci, zaleganiu kurzu czy rozwojowi pleśni oraz grzybów. Materac jest bardzo wytrzymały i odporny na odkształcenia.

Dopełnieniem materaca Materasso Baby Comfort jest w pełni bezpieczny dla dziecka pokrowiec Algua. Wykonano go z naturalnej dzianiny nasączonej ekstraktem z alg morskich mających korzystny wpływ na skórę człowieka – delikatnie pielęgnują i nawilżają naskórek jednocześnie nie powodując podrażnień. Pokrowiec został wyprodukowany bez użycia środków chemicznych, jest więc bezpieczny zarówno dla małego organizmu, jak i środowiska. Pokrowiec jest pralny w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Pokrowiec Algua

Pokrowiec Algua - wysokiej klasy pokrowiec posiadający mocne włókna, które bardzo dobrze absorbują i odprowadzają wydzielaną podczas snu wilgoć. Tkanina została dodatkowo wzbogacona o specjalne mikrokapsułki z ekstraktem z alg morskich Spirulina, które stopniowo uwalniają witaminy, minerały, aminokwasy, beta-karoten, żelazo, przeciwutleniacze i proteiny mające dobroczynny wpływ na skórę. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

3 lata gwarancji!

3 lata gwarancji! - producent udziela na ten materac 3 lata gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Jej właściwości sprawiają, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika, pozwalając na jego regenerację i tym samym zapewniając zdrowy i komfortowy sen.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 60x120, 60x140, 70x120, 70x140
Sposób pakowania na płasko
Okres gwarancji 3 lata
Cechy dla dzieci i młodzieży, dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca 10 cm
Twardość materaca średni
Wkład Pianka wysokoelastyczna o wys. 8 cm
Pokrowiec Algua
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO BABY COMFORT - materac dziecięcy, piankowy

MATERASSO BABY COMFORT - materac dziecięcy, piankowy

Napisz opinię

Path: > MATERASSO BABY COMFORT - materac dziecięcy, piankowy
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni