Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO BABY KOKOS - materac dziecięcy, piankowy

  • Materac twardy
  • 2 lata gwarancji
  • Materac antyalergiczny
  • Pianka poliuretanowa
  • Mata kokosowa
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C

1-14 dni

170,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Baby Kokos to dziecięcy materac piankowy o nieco większej twardości niż standardowe materacyki dla dzieci. Zawdzięcza się to zastosowaniu maty kokosowej, która nie tylko utwardza podłoże, ale czyni go bardziej higienicznym.

To bardzo istotne, aby materac dziecięcy był odpowiednio twardy, aby móc zapewnić młodemu użytkownikowi odpowiednie podparcie dla rozwijających się w szybkim tempie mięśni i kręgosłupa. W materacu Materasso Baby Kokos zastosowano klasyczną piankę, która jest lekka i charakteryzuje się bardzo dużą przewiewnością, co umożliwia utrzymanie higieny na odpowiednim poziomie. Wentylacja zapobiega osadzaniu się wilgoci, a w efekcie rozwojowi bakterii czy grzybów. Aby dodać twardości temu materacowi, zastosowano w nim warstwę maty kokosowej - to w 100% naturalne i bezpieczne dla zdrowia tworzywo, które dodatkowo zapewnia lepszą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i znacząco podnosi jego odporność na eksploatację.

Materac Materasso Baby Kokos umieszczono w pokrowcu Dryfast wykonanym z wysokiej jakości, szybkoschnącej dzianiny. Pokrowiec ten wyposażono w zamek błyskawiczny, co ułatwia zdejmowanie i pranie go w domowej pralce w temperaturze do 60°C.


Właściwości materaca

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

2 lat gwarancji!

2 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac rok gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - pianka charakteryzująca się wyjątkową trwałością, sprężystością i elastycznością. Eksploatacja i nacisk nie powodują jej odkształcania, zaś jej jednolita struktura decyduje o dobrej izolacji termicznej.

Mata kokosowa

Mata kokosowa - warstwa kokosu zapewnia zdrowy i higieniczny sen; doskonale przepuszcza powietrze wewnątrz materaca, zapobiegając rozwojowi roztoczy i bakterii. Dodatkowo zwiększa twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu jego sprężystości i elastyczności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 60x120 [] 70x120 [] 60x140 [] 70x140
Sposób pakowania na płasko
Okres gwarancji 2 lata
Cechy dla dzieci i młodzieży, dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca 8 cm
Twardość materaca średni
Wkład przewiewna pianka, mata kokosowa
Pokrowiec Dryfast
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO BABY KOKOS - materac dziecięcy, piankowy

MATERASSO BABY KOKOS - materac dziecięcy, piankowy

Napisz opinię

Path: > MATERASSO BABY KOKOS - materac dziecięcy, piankowy
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni