Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO DRIEMCO ECO - materac dziecięcy, piankowy

  • Materac o średniej twardości
  • 2 lata gwarancji
  • Materac antyalergiczny
  • Materac odwracalny
  • Pianka Eliocell

1-14 dni

122,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Driemco Eco to najwyższej jakości materac dziecięcy, którego wypełnienie stanowi przewiewna i higieniczna pianka wysokoelastyczna Eliocell. Powstał specjalnie z myślą o najmłodszych - zapewnia zdrowy sen niezbędny do prawidłowego rozwoju maluszka.

Zastosowana w materacu dziecięcym Materasso Driemco Eco pianka wysokoelastyczna Eliocell to gwarancja odpowiedniego wsparcia dla kręgosłupa dziecka. Wszystko dzięki odpowiedniej sprężystości wkładu – to ona pozwala maluszkowi wygodnie spać na każdym etapie jego rozwoju. Pianka Eliocell ma jeszcze jedną bardzo ważną z punktu widzenia zdrowia cechę – umożliwia swobodny przepływ powietrza, a to znacząco redukuje ryzyko gromadzenia się roztoczy, bakterii i pleśni we wnętrzu materaca. W trosce o zdrowie najmłodszych przy produkcji tego materaca nie zostały wykorzystane żadne szkodliwe substancje i chemiczne kleje, jego wnętrze jest w pełni ekologiczne, a co za tym idzie bezpieczne i i niedrażniące delikatnej skóry i dróg oddechowych dziecka.

Materac Materasso Driemco Eco ubrano w niezdejmowany pokrowiec wykonany z bawełny niewywołującej alergii.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

2 lat gwarancji!

2 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac rok gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka Eliocell

Pianka Eliocell - trwała, odporna na eksploatację pianka cechująca się dużą elastycznością i sprężystością, a także wysoką przewiewnością; przyczynia się do zachowania świeżości i higieny materaca – zapobiega gromadzeniu kurzu i roztoczy.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.


Dostępne rozmiary60x120 [] 70x120 [] 60x140 [] 70x140
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji2 lata
Cechydla dzieci i młodzieży, dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca8 cm
Twardość materacaśredni
WkładWysokoelastyczna pianka Eliocell o wys. 7 cm
PokrowiecNiezdejmowany pokrowiec z naturalnej bawełny
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO DRIEMCO ECO - materac dziecięcy, piankowy

MATERASSO DRIEMCO ECO - materac dziecięcy, piankowy

Napisz opinię

Path:> MATERASSO DRIEMCO ECO - materac dziecięcy, piankowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni