Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO LAVENDER BIO EX - materac kieszeniowy, sprężynowy

  • Materac o średniej twardości
  • Siedem stref twardości
  • Sprężyny kieszeniowe
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • 6 lat gwarancji
  • Pianka Lavender

1-14 dni

1 272,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Lavender Bio Ex to materac, którego solidną podstawę stanowi wkład kieszeniowy o 7 strefach twardości – w efekcie model ten zapewnia wysoką elastyczność punktową oraz doskonałe dopasowanie do naturalnych krzywizn ciała użytkownika. Sprężyny obłożono nowoczesną pianką Lavender, którą nasączono olejkiem lawendowym sprzyjającym nocnemu relaksowi.

Zastosowane w materacu Materasso Lavender Bio Ex sprężyny kieszeniowe to gwarancja komfortu i wygody. Każda sprężyna została umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracuje niezależnie. W praktyce oznacza to bardzo wysoką elastyczność punktową - materac ugina się jedynie w miejscu nacisku. Wkład posiada aż siedem stref twardości, co oznacza, że materac idealnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika niezależnie od tego, w jakiej pozycji śpi. Dopełnieniem tego modelu jest nowoczesna pianka Lavender, którą ułożono po obu stronach wkładu sprężynowego. Została wykonana z bezpiecznych dla zdrowia biokomponentów, a zawarte w niej olejki z lawendy wspomagają odprężenie podczas snu oraz odstraszają owady. Pianka ta ma budowę otwartokomórkową - pozwala więc na swobodny przepływ powietrza wewnątrz materaca. Jest przyjemna i miękka w dotyku, co zapewnia komfort na najwyższym poziomie.

Materac Materasso Lavender Bio Ex umieszczono w pokrowcu Oliva, który stworzono z naturalnych, przepuszczających powietrze włókien. To bardzo przyjemna w dotyku tkanina, która dobroczynnie oddziałuje na kondycję skóry, a zawarte w niej mikrokapsułki z ekstraktem z oliwek spowalniają procesy starzenia. Co istotne, pokrowiec nie traci swoich właściwości nawet po wielokrotnym praniu, które jest możliwe w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Pokrowiec

Pokrowiec Oliva

Pokrowiec Oliva - pokrowiec, w którym zastosowano technologię mikrokapsułek zawierających ekstrakt z oliwek, który stopniowo uwalniany, korzystnie wpływa na kondycję skóry; zawarte w nim witaminy E, A, D i K sprzyjają utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia i elastyczności skóry, tym samym opóźniając procesy starzenia. Pokrowiec ułatwia oddychanie całą powierzchnią skóry, reguluje nadmiar ciepła i wilgoci; jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

6 lat gwarancji!

6 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 6 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyna Multipocket - każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może pracować niezależnie – takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

Pianka Lavender

Pianka Lavender - ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia pianka wykazująca dużą elastyczność i wytrzymałość na odkształcenia; została nasączona 100% naturalnym olejkiem lawendowym, który zapobiega rozwojowi i gromadzeniu się alergenów, roztoczy i grzybów; działa kojąco i relaksująco.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji6 lat
Cechydla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca25 cm
Twardość materacaśredni
Wkład7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie pianka Lavender o wys. 4 cm
PokrowiecOliva
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO LAVENDER BIO EX - materac kieszeniowy, sprężynowy

MATERASSO LAVENDER BIO EX - materac kieszeniowy, sprężynowy

Napisz opinię

Path:> MATERASSO LAVENDER BIO EX - materac kieszeniowy, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni