Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO KOKOS BIO EX – materac kieszeniowy, sprężynowy

  • Materac twardy
  • 2 lata gwarancji
  • Siedem stref twardości
  • Sprężyny kieszeniowe
  • Pianka wysokoelastyczna
  • Mata kokosowa
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C

1-14 dni

685,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Kokos Bio Ex to twardy materac sprężynowy, którego podstawę stanowi system sprężyn kieszeniowych o 7 strefach twardości. Materac obłożono pianką wysokoelastyczną i wzmocniono utwardzającą wkład matą kokosową.

Zastosowany w materacu Materasso Kokos Bio Ex system sprężyn kieszeniowych zapewnia bardzo dobre podparcie ciała dzięki dużej elastyczności punktowej - każda ze sprężyn została umieszczona w oddzielnej kieszonce i pracuje osobno, co sprawia, że materac ugina się jedynie w miejscu nacisku nie powodując efektu falowania. Dzięki temu wkład ten zapewnia doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika, bez względu na to, jaką pozycję przyjął w czasie snu. Od ciała wkład sprężynowy oddziela pianka wysokoelastyczna, która nadaje powierzchni komfortowej delikatności.

Materac Materasso Kokos Bio Ex umieszczono w pokrowcu Aloe Vera pikowanym włóknem klimatyzującym. Materiał ten posiada korzystnie wpływające na skórę enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które ponadto przyczyniają się do powstania poczucia zrelaksowania u użytkownika. W celu utrzymania higieny pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C.


Pokrowiec

Pokrowiec Lyocell

Pokrowiec Lyocell - bardzo mocna, aksamitna w dotyku tkanina wykonana na bazie celulozy drzewnej. Wykazuje właściwości antybakteryjne oraz doskonale pochłania i odprowadza wilgoć, dzięki czemu powierzchnia materaca pozostaje sucha i higieniczna. Utrzymaniu czystości sprzyja także pas wentylacyjny zapewniający optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu. Pokrowiec został gęsto przepikowany i przeszyty w atrakcyjny wzór. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.


Właściwości materaca

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

2 lat gwarancji!

2 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac rok gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyna Multipocket - każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może pracować niezależnie – takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Jej właściwości sprawiają, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika, pozwalając na jego regenerację i tym samym zapewniając zdrowy i komfortowy sen.

Mata kokosowa

Mata kokosowa - warstwa kokosu zapewnia zdrowy i higieniczny sen; doskonale przepuszcza powietrze wewnątrz materaca, zapobiegając rozwojowi roztoczy i bakterii. Dodatkowo zwiększa twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu jego sprężystości i elastyczności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji2 lata
Cechydla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca20 cm
Twardość materacatwardy
Wkład7-strefowa sprężyna kieszeniowa, mata kokosowa, obustronnie pianka wysokoelastyczna
PokrowiecAloe Vera
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO KOKOS BIO EX – materac kieszeniowy, sprężynowy

MATERASSO KOKOS BIO EX – materac kieszeniowy, sprężynowy

Napisz opinię

Path:> MATERASSO KOKOS BIO EX – materac kieszeniowy, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni