Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Kup na raty

Czy szukasz sposobu na zwiększenie komfortu swojego snu? Zapoznaj się z naszą ofertą artykułów sypialnianych! W szerokiej gamie proponowanych przez nas produktów znajdziesz między innymi wygodne poduszki, na przykład z termoelastyczną pianką visco lub wkładem lateksowym, które zapewnią zdrowy sen oraz wyjątkowy relaks. Podstawą komfortu podczas snu oraz długiej żywotności materaca jest odpowiednio dopasowany stelaż, dlatego jest to jeden z artykułów sypialnianych, które również można znaleźć w naszej ofercie. Proponujemy zarówno stelaże klasyczne, bez regulacji, jak i te regulowane ręcznie lub elektrycznie. Zachęcamy do zapoznania się z artykułami do sypialni w naszym sklepie!

BEDDING INNOGEL ANATOMICO - poduszka

  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • Pianka Memorybed XD
  • Wkładki Innogel

#

499,00 zł

- +


Negocjuj cenę


Bedding Innogel Anatomico to wyjątkowa poduszka, zawierająca w sobie różne strefy twardości dobrane tak, aby odpowiednio podpierać delikatną głowę, mocne ramiona i wrażliwą szyję.

Jej wnętrze zostało wykonane z pianki MemoryBed, która dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem wydzielanej przez nie temperatury. Wkładki Innogel obecne po jednej stronie produktu rozkładają nacisk na całej powierzchni, jednocześnie dając uczucie chłodzenia, dzięki czemu komfort snu jest znacznie większy. Poduszkę otoczono przyjemnym w dotyku pokrowcem Micromodal, który zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury i wykazuje właściwości odparowywania wilgoci z powierzchni ciała użytkownika.


Pokrowiec

Pokrowiec Micromodal - delikatny i chłodny w dotyku pokrowiec, który potrafi również zapewniać ciepło, a ponadto sprzyja odparowywaniu wilgoci z powierzchni ciała użytkownika. Bez względu na panujące w łóżku warunki zawsze pozostaje suchy; jest również odporny na eksploatację. Pokrowiec zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.


Właściwości

Pianka MemoryBed XD

Pianka MemoryBed XD - pianka o właściwościach termoelastycznych – pod wpływem ciepła i nacisku dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała użytkownika; jej gęsta struktura molekularna zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa.

Wkładki Innogel

Wkładki Innogel - hipoalergiczne, wolne od toksyn wypełnienie zapewniające równomierne rozłożenie nacisku głowy oraz zmniejszenie ucisku na kręgi szyjne; wykazuje właściwości regulujące temperaturę poduszki oraz relaksujące.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary66x44x11
Wkładwkładki Innogel, pianka MemoryBed
PokrowiecMicromodal

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

BEDDING INNOGEL ANATOMICO - poduszka

BEDDING INNOGEL ANATOMICO - poduszka

Napisz opinię

Path:> > BEDDING INNOGEL ANATOMICO - poduszka

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni