FILTRUJ WEDŁUG (6 products)

Cena

105,00 zł - 225,00 zł

Zabawki do usypiania

Zabawki do usypiania to ratunek dla zmęczonych rodziców oraz jedne z ulubionych pluszaków ich pociech. Szum, który wydobywa się z ich “serduszek” uspokaja maluszka, ponieważ przypomina odgłosy słyszane w brzuchu mamy. Takie rozwiązanie sprawia, że szumiące pluszaki są wskazane już od pierwszych dni życia. Są wykonane w stu procentach z bezpiecznych dla dziecka materiałów oraz spełniają normy bezpieczeństwa dla zabawek przeznaczonych dla najmłodszych. Ich rozmiar jest dobrany w taki sposób, aby można było je zabierać w podróż i korzystać z ich zbawiennego działania w dowolnym miejscu i czasie.

Szumiące misie są dostępne w wielu uroczych kształtach, a dodatkowo są bardzo trwałe - wysoka jakość użytych do ich produkcji materiałów sprawia, że mogą towarzyszyć dziecku przez długie lata. Zabawki do usypiania są wyposażone w szumiący mechanizm, którego rodzaj można wybrać spośród dwóch dostępnych: Basic lub Premium. Wszystkie mechanizmy są bardzo intuicyjne - można je obsługiwać za pomocą jednego przycisku. Każdy szumiący miś wydaje pięć rodzajów dźwięków, które można zmieniać zgodnie z potrzebami. Bez obaw można je przełączać, jeśli dziecku nie podoba się aktualny szum lub zapętlać wybrany rodzaj. Głośność oraz częstotliwość można dopasować do potrzeb, dzięki czemu każde dziecko będzie zasypiać spokojnie.

Dodatkowym atutem jest funkcja wyciszania szumiącego pluszaka po 60 minutach - rodzic nie musi wyłączać zabawki ręcznie i ryzykować możliwością przebudzenia się pociechy. Mechanizm Premium jest dodatkowo wyposażony w czujnik snu oraz może działać w dwunastogodzinnym systemie non-stop. Tego typu zabawki dla niemowląt gwarantują znacznie szybsze zasypianie oraz spokojniejszy sen, a przy okazji wspaniale sprawdzają się podczas kolek czy ząbkowania.

Na stronie SleepingHouse dostępne jest również świetne rozwiązanie dla nieco starszych dzieci - zabawki do usypiania z szesnastoma różnymi kołysankami. To świetna alternatywa dla szumów, która również umila zasypianie oraz pomaga w wyciszeniu się po dniu pełnym przygód. Dodatkowym atutem jest możliwość nagrywania głosu, dzięki czemu dziecko może poczuć się bezpiecznie w towarzystwie znanych dźwięków.

Zabawki do usypiania są dostępne również w dyskretnej, kieszonkowej wersji dla dorosłych. Szumy i kojące dźwięki wspierają regenerację i ułatwiają zasypianie niezależnie od wieku. Są wyposażone w czujnik hałasu, który dba o to, aby dźwięki zewnętrzne nie zdołały wybudzić użytkownika ze snu. Szeroka oferta naszego sklepu z pewnością ułatwi wybór odpowiedniej zabawki do usypiania - są to bardzo proste w obsłudze produkty, które realnie mogą wpłynąć na jakość życia gwarantując lepszy sen. Szumiące misie to pluszaki o potwierdzonym działaniu, dlatego bez obaw można je podarować jako prezent na Baby Shower lub chrzest, natomiast misie z kołysankami idealnie sprawdzą się u nieco starszych dzieci.

Zabawki do usypiania

Zabawki do usypiania to innowacyjne produkty stworzone głównie z myślą o dzieciach. Ich urocze kształty i miękkie materiały, z których są wykonane, sprawiają, że szybko stają się w pełni bezpiecznymi ulubieńcami najmłodszych. Dostępne zabawki wydają szumy, które wyciszają dziecko, ułatwiają zasypianie oraz wspomagają długi i spokojny sen. Korzystny wpływ szumiących misiów na pociechy potwierdza wielu rodziców uważając je za najskuteczniejsze elementy w codziennej rutynie zasypiania.

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu